reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

wczoraj zaczęłam plamić przez chwile żywa jasną krwią potem brązowo dzwoniłam do gina kazał mi iść na bete to było już po 15 ale udał sie 2 godz później wynik 500ml więc ciąża jest a raczej wczoraj była zadz do gina z wynikiem kazał mi leżeć 2 razy dziennie brać luteine 100mg dopochwowo i lezec i jutro powtórzyć badanie.. brzuch mnie już nie boli jak leże juz nie plamie ale wystarczy że pójdę do łazienki i od razu bardzo brązowy śluz leci... nie wiem czy jeszcze jest jakaś szansa....:( myślicie ze może to skończyć się szczęśliwie?
 
reklama
Bafinka ja sie na tym nie znam ale nosa jednak mialam zeby ta bete zrobic.rob co lekarz mowi i czekaj.tylko tyle mozesz narazie zrobic.ja krwawilam w 8 tyg.ciazy ale mialam polipa.pisz nabiezaco co i jak.trzymam kciuki.
 
Bafinka z drugiej strony duzo kobiet na poczatku ciazy krwawi i nieoznacza to najgorszego.a ty masz chyba w sumie termin @.moze organizm powoli sie przestawia.pamietam ze podbrzusze na poczatku ciazy b.mnie bolalo i to przez tydzien.zobaczymy jutro jaka bedziesz miec bete.
 
Bafinka i jak tam dzisiaj?masz bete? Leci ci cos?mam pozytywne mysli co do twej ciazy.niejedna miala takie akcje na poczatku i kobietki doczekaly sie swoich dzidziusiow.ja nawet znam jeden przypadek.
 
ja znam nawet przypadek gdy kobieta miała normalne swoje krwawienia do 3 miesiąca a dziecko urodziło ise zdrowe i silne iteraz jest starym konie - będzie dobrze
ja czekam na swoje szczęście, zaopatrzyłam sie do swiąt w zapasik Regularnych Cykli i mam nadzieję, ze razem z płodnością damy radę i zajdziemy do gwiazdki - może sylwestra - tak , taki ambitny plan :)
 
Kwiatek mysle ze dobre decyzje podjeliscie.to juz musi byc wasz ostatni raz.innej opcji nie ma.z 2 zarodkami zwiekszysz sobie szanse a moze nawet i 2 sie przyjma.trzymam kciuki.
Bafinka co u ciebie?czekamy na wiesci.
 
hej u mnie bez zmian cały czas plamie zmieniają się tylko barwy i intensywność.... we wtorek beta 500 w czwartek 666 ale lekarz powiedział ze wazne że przyrasta... ja jestm pełna obaw... jutro kolejną betę robie..ale tek naprawde to nie wierze ze sie uda m powiedział ze jak znowu poronie to on już nie chce sie starać,,, takze dodatkowy dół.. choć ja też nie wiem czy miałabym siłe od nowa zaczynać..

kwiatuszku zmnień klinikę i zwiększ transfer a ja trzymam kciuki:)
 
reklama
Bafinka wazne ze beta przyrasta.zobaczysz co pokaze nastepny wynik.trudna jest ta niepewnosc ale niestety jeszcze troche musisz poczekac zanim lekarz cos dojrzy na usg.ty o ile pamietam mialas wczesniej puste jajo a to sie zdarza i nie jest tak ze macica nie dala rady.z reszta urodzilas juz jedno dziecko.w ciazy niemialas komplikacji wiec wszystko u ciebie ok.dzidzia walczy skoro beta rosnie.a ty troche musisz w nia uwierzyc.i nie mysl narazie o nastepnych staraniach bo jeszcze nic straconego.kazda ciaza jest inna.moja mama miala znajona ktora krwawila na poczatku,lekarze niewidzieli postepow w zarodku.nie dawali jej szans.ona brala leki i lezala a jak poszla na wizyte po 2 tyg.to byla pewna ze na zabieg pojdzie a ginka jej wtedy powiedziala ze wszystko ok i ze dobrze sie rozwija.no i urodzila zdrowego chlopca.trzymam kciuki.pisz na biezaco co i jak.
 
Do góry