reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

Nathalie - zgadza się :) Twoja kolej

Ketsa - moim zdaniem genialny zespół oczywiście pod warunkiem że ktoś lubi taką muzykę, chociaż i tak uważam że warto sobie ściągnąć ich piosenki chociażby po to żeby zobaczyć teledyski.... rewelacyjne....
np:
Beauty and the Beast
Over the Hills and Far Away
Nemo
 
reklama


Steffi już zasysam bo mnie to bardzo zaciekawiło ;D ... ja tępak widocznie jestem bo o metalu symfonicznym nigdy nie słyszałam ;)
 
To może coś z filmu.  8)

Z jakiego filmu pochodzi ten kadr, kto jest reżyserem oraz co się stało temu panu, który leży w łóżku:

1e685a60484d254f.jpg
 
Hihi, to Przelamujac fale Larsa von Triera, facet mial wypadek na platformie wiertniczej chyba, nie pamietam,

Nienawidze tego rezysera, widzialam Idiotow i Tanczac w ciemnosciach ale to z musu bo bylam w DKF jeszcze na studiach, no wkurza mnie ten facet. Nie cierpie ;D
 
:mad: Kurna, czemu tak szybko??? Ja daję za łatwe zagadki z tego wniosek. Następnym razem będzie mega trudne.

Ana nie wiem jak można nienawidzieć tego reżysera, bo ja go uwielbiam. A "Przełamując fale" to mój ulubiony film...

Teraz Twoja kolej. :)
 
przepraszam, ze go nie lubie, ale ja go naprawde nie lubie ;D dlatego odgadlam, bo zapamietalam na zawsze ;D zaraz cos wymysle ;)
 


tez polece filmem - poprosze o tytul i rezysera, ogladalm go ostatnio i b mi sie podobal, choc dla kobiet w ciazy raczej sie nie nadaje ;)
 


Film "Wszystko gra" Woodego Allena z kolei ja za tym reżyserem nie przepadam mimo że to klasyk jak by nie było ;) ale polot chłop ma na pewno tylko coś do mnie nie trafia ;)
 
reklama
brawo Ketsa, no to cos trafiamy z ulubionymi rezyserami :p a chcialam zadac czemu biskupi maja rozowe sukienki a prymasi purpurowe ;D no nic, nastepnym razem

Kesta - dawaj pytanie ;D
 
Do góry