reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek


heheheheh no to ja tym razem nie o prymasach i biskupach ....coś z zupełnie innej beczki :


....pewien wokalista cierpi na przewlekłą chorobę,zięki której jeśli można tak powiedzieć czyni jego twarz charakterystyczną ..... kim jest ten piosenkarz i na jaką chorobe cierpi
...dodam że tutaj mogą pojawić się dwie prawidłowe odpowiedzi......

jeśli pytanie zbyt zamotałam to będe podpowiadać....
 
reklama

Ana tak to dobry trop to właśnie ta druga ewentualna odpowiedz......

.......a jaka to choroba......

....i kto jeszcze posiada tą przypadłość bo o tą drugą osobę mi bardziej chodziło niż o tego pedofila ;) ;D
 
Droga Moniu
jedną z tych osób mniemam iz jest Seal - blizny na jego twarzy są efektem postaci skórnej tocznia

u Jacksona też wykryto tą chorobe - po tym jak poparzył sie na reklamie pepsi ;D ;D ;D
 


Moskito brawo kompletna odpowiedz i właśnie o tocznia chodzi...... a u Jaksona to wygląda tak jak wygląda też dlatego że ta choroba u każdego może w różnym stopniu atakować organizm....

jeśli ktoś ma ochotę jeszcze o tym poczytać to prosze http://www.wprost.pl/ar/?O=69709&C=57

Małgoś czekamy na pytanko 8)
 
No więc wymyśliłam pytanko ;D ;D skąd pochodzi ten cytat??? (autor i tytuł opowiadania - i tu na wstepie podpowiedź ,ze to opowiadanie :p)

Szanowny Panie Boże

(....) nazywają mnie Jajogłowym, wyglądam na siedem lat, mieszkam w szpitalu z powodu mojego raka i nigdy sie do Ciebie nie odzywałem, bo nawet nie wierze ,ze istniejesz"
 
reklama
Do góry