reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

reklama
;D ;D

oki to też nie będzie trudne :) pozostajemy w świecie filmów

z jakiego filmu pochodzi ten kadr i kto jest autorem powieści na podstawie której został nakręcony

 
Film Misery na podstawie Stephena Kinga
.....
Pytanko łatwe ale i tak musiałam pogrzebać żeby odszukać poprawną pisownie ;) więc łatwe tez warto dawać ;)


i teraz coś specjalnie dla cwaniary Wańdzi.....;) zarazwymyśle pitanko z twojej kategorii ulubionej ;D ;D ;D ;D ;D heheheheheh złośliwie chce cos wymyśleć .....może w końcu się okaże że ta baba czegoś nie wie ;) ;D
 

no to jednak może nie takie trudne...ale tak fajny film że myśle że warto... ...więc zamiast utrudniać pomyślałam że warto dać coś takiego co ktoś będzie ewentualnie chciał obejżeć.

więc z kąd ten kadr i tylko to bo jak już to sie wie to nie sztuka podawac rezysera scenażystów czy co tam innego bo to wszystko w necie jak na tacy
f0023703010ud6.jpg




Wańdzia pewnie nie uznasz za trudne ale póki będe mieć okazje to będe dawać takie pytanie które będą dotyczyć np. filmów które obejżałam i wiem że warto o nich wspomnieć żeby je polecić.... lub też klasyka....
A pytanko z Życie za życie było świetne bo chociaż nie miałam pojęcia o tym filmie to podpowiedzi dałaś takie fajne że trzeba było się trochę naszperać pokombinować i przy okazji właśnie się czegoś dowiedzieć...;)

 

to może dla utrudnienia jeszcze zapytam jaką techniką został w całości nakręcony ten film (nie chodzi mi tu o żadne profesjonalne terminy operatorskie)
 
coś mi chodzi po głowie, ale nie moge teraz juz myśleć...
ide w końcu spać :)

Jutro odgadnę, o jaki chyba dramat Ci chodzi :)
Chyba :)
 
reklama
Wanda nie wiem czy ci tym utrudnie czy ułatwie ale ja bym po aktorce w życiu nie zgadła..... już aktor bardziej charakterystyczny
 
Do góry