reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Ja stosuję krem z Rosmanna taki bialo-fioletowy, tani ok. 11 zl. No i podobno ma jeden z lepszych skladów więc postanowiłam ze przy nim pozostanę, muszę jeszcze dokupić żel pod prysznic z tej samej serii.

Ostatnio byłam w rossmanie i chciałam kupić ten krem ale dupa nie było, w ogóle nic nie było z serii dla mam, a słyszałam, że mają dobre kosmetyki.
 
reklama
hej
ja w poprzedniej ciąży używałam wszystkiego i niestety i tak wyglądałam jak zebra w biało czerwone pasy na szczęcie po ok pół roku stały się mało widoczne
ja mam wogóle fatalną skórę na pośladkach i udach mało elastyczną i taką jakby jej było za dużo :-p
teraz chyba będę używała tego BioOila może on coś pomoże

marcia331 ja też się nie lubie niczym smarować dlatego najlepszym kosmetykiem dla mnie jest ten krem z Nivei którym sie smaruje na mokro
 
lizzy- no też myślałam o tym pod prysznic bo niezawsze mi się chce smarowac a tak rozwiązanie gotowe. a prawda jest taka ze jak ma cos wyjść to wyjdzie mimo smarowania.
ja smaruję głównie dlatego że zawsze sie czyms tam balsamuje i tak przyzwyczaiłam skóre ze jak kiedyś odpuściłam na 2 tyg. wszelkie balsamy to się zadrapać chcialam tak mnie całe ciało swędzialo

Daga- leżę w łózku i mi się dupska nie chce podnieść do łazienki:-D żeby nazwę sprawdzić. to jest ta seria rosmanowska, biała butelka z fioletowym nakrętkią na etykiecie wielki ciążowy brzuchol , jak pójdę siusiać to zobaczę dokładna nazwę
 
lizzy- no też myślałam o tym pod prysznic bo niezawsze mi się chce smarowac a tak rozwiązanie gotowe. a prawda jest taka ze jak ma cos wyjść to wyjdzie mimo smarowania.
ja smaruję głównie dlatego że zawsze sie czyms tam balsamuje i tak przyzwyczaiłam skóre ze jak kiedyś odpuściłam na 2 tyg. wszelkie balsamy to się zadrapać chcialam tak mnie całe ciało swędzialo

Daga- leżę w łózku i mi się dupska nie chce podnieść do łazienki:-D żeby nazwę sprawdzić. to jest ta seria rosmanowska, biała butelka z fioletowym nakrętkią na etykiecie wielki ciążowy brzuchol , jak pójdę siusiać to zobaczę dokładna nazwę

Babydream?
 
Popatrzyłam na produkty rossmana dla kobiet w ciąży i przypomniało mi się że ja poprzednio miałam balsam z serii Perfecta Mama. Teraz może się skuszę na ten babydreama o którym piszecie. Nie chce wydawać dużo kasy, na wszelki wypadek gdyby wylądował na półce i był sporadycznie używany :-)
 
Oliwka super sprawa :) Ja też mam zamiar smarować się oliwką w kąpieli, a w ciąży z Jasiem używałam też kremów Vischy i Mustela, ale co z tego jak taaaaaaaaaak urosłam, że rozstępy poleciały mi nad biodrami i na udach bleee Pamiętajcie, zeby sparować i masować nie tylko sam brzuch, ale też poślady, uda, biodra, cucychy..
 
Kupiłam ten balsam babydream w rossmanie, jest też olejek, ale wolałam balsam, bo jeszcze mam w domu zwykłą oliwkę bambino, cena balsamu 11,99 fajny delikatny zapach i konsystencja też ok, mam nadzieje, że będzie skuteczny.
 
reklama
A ja byłam dzisiaj u siebie w pracy w szpitalu i akurat przyszła pani od Emolium z darami :-) dostałam całą reklamówkę próbek kremu emolium i emulsji do ciałą o takiej Emolium - Skóra sucha, wrażliwa i podrażniona
W takim razie stwierdziłam że nie będę sobie niczego specjalnego kupowała tylko tym się będę smarowała. Skład ma w porządku i jest dobrze nawilżająca, więc mam nadzieję że wystarczy.
 
Do góry