reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Dziewczyny moje Kochane ja wpadłam się w końcu tu znowu przywitać bo tyyyyyyllllleeeee mnie opuściło, że pewnie nie prędko nadrobię ale ... jakoś spróbuje :tak:

Bobo - Skarbie trzymam kciukasy, żeby wszystko szło jak należy !!!
 
bobo super !!!!!!!!! ja po lutce miałam upławy ale białe, teraz ich nie mam aż tak za dużo !!!!!!! piekny suwaczek :)
Aga &&&&&&&&&&&&& za wizytę !!!!!!!!!!!!!!!
karolinka juz niedługo poczujesz :) kwestia juz paru tyg a moze i dni :)
zagubiona dobrze mi pisał, bo ja dzwoniłam do różnych aptek i w każdej mi powiedziano ze teraz juz dowcipna kosztuje 13 zł a ta doustna ciągle po 3,2zł , a teraz jak byłam na początku marca wykupić byłąm nastawiona ze zapłacę ponad 26zł a tu mi mówią 6,4zł i powiedziano mi ze od marca jest nowa lista refundacji i cena powróciła !!!!!!!!!!

Ja juz uprałam, na balkon zaraz wywiesze pranko , obiad tez w sumie prawie gotowy , i czekam na tesciową !!!!!!! Posiedzi do wieczora z nami, to popilnuje Jasia jak ja pójdę na wizytę !!!!!! :) kupiłam eklerki do kawy i bedziemy plotkowac :)
 
bobo no bo lutka juz kosztuję 3,2zł :) na szczęscie :) od stycznia płaciłam po 13zł !!!!!!! zła byłam jak cholera ale na szczęście poszli po rozum do głowy i znów ją refundują :)
 
witajcie

Zaczynam wracać do świata żywych ufff.

Ilonka - wiem o co Ci chodziło, ja właśnie taką szpileczkę przez moment poczułam na porodówce. Będzie dobrze!!!! Chłopaki będą się bawić jak ta lala.

W ubiegłym tyg. dowiedziałam się, że moja siostra tez jest w ciąży. Moja Alinka chce siostrzyczkę, jej synek chce brata - jakby się nie udało obu nam trafić to się zamienimy... hihi żart oczywiście.

Karolinka - Zagubiona jest w sytuacji, ze może w każdej chwili maleństwo urodzić, mi raczej to nie grozi. Ja raczej mam dzieci "przeterminowane".
M.in. zaczyna mnie teściowa drażnić (choć jest fajna i ja b. lubię), ale chodzi i smędzi, że może wcześniej urodzę, to ona by jeszcze zobaczyła wnuka lub wnuczkę.
Wiedziała, ze pierwszy termin miałam na 1 czerwca (wg USG na 29 maja) to niech mi teraz nie jęczy, że chciałaby zobaczyć, przecież na jej życzenie nie pójdę wywoływać.
A bo Kasia (jej córka) to urodziła 3 tyg. wcześniej - OK, ona to nie ja. ja urodziłam prawie 2 tyg. po terminie.
 
słońce tak biorę nadal, na początku brałam 4 dziennie, potem jakoś juz 3, potem kazał brać 2 dziennie a teraz znów mi zwiększył ze względu na tą szyjką , tez sie bałam ze mi każe odstawić ( naprawde sie tego bałam jak cholera ze sie coś stanie jak odstawie ) ale lekarze wiedzą co robią, nasze ciążę od początku są zagrożone ze względu na to co sie stało wiec tak szybko Ci nie odstawi nie martw sie !!!!!!!!!!!!! do 13 tyg na bank ją bedziesz miec !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem. W sądzie oddałam pozew i musiałam popoprawiać trochę baby tam takie nie miłe że masakra jakby tam za karę siedziały :no: pytam się o coś a ta jedna do mnie że mam sobie na tablicy sprawdzić sama bo tam wisi wzór no szlak myślałam że mnie trafi... :wściekła/y: no i jeszcze źle kwote obliczyłam o parę złoty bo trzeba było dochód roczny wpisać a tam... u dewelopera tez byłam i załatwiłam.
Bobo no widzisz będzie dobrze teraz i Ty masz bobaska w brzuszku :tak: swoją drogą to nie myślałam że grunwaldzka jest tak mega rozkopana :szok:
 
Do góry