reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Joweg-każda z nas sie czgoś boi mniej albo bardziej musimy odpędzać te myśli bo przysłonią nam wszystko inne będziecie mieli zdrowe dzieciątko napewno:tak:a mąż musi walczyć z chorobą i sie jej nie poddać zawsze jest nadzieja tylko trzeba coś robić w tym kierunku żeby było lepiej:-)wierze w was bardzo razem tyle przeszliście że dacie rade:happy2:
 
reklama
aha i kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

i przy okazji ślę juz niebieskie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jak ktoś chętny na meskie to prosze łapać , mam ich w dostatku !!!!!!!!!!!!!! :-D
 
powiem ci ze najbardziej boje sie o jego zdrowie , bo dzidzisia to kiedys nam sie uda jak nie w maju to kiedys napewnio :)


ilonka24- dzieki , ale ja poprosze damskie :) meza marzenie miec coreczke :)
 
Bobo-ile tygodni ci wyszło?na 4-5 tyg lekarz juże coś powiedzieć bo widzi co i jak tak mi położna mówiła Joweg-wiadomo że sie boisz to twój mąż przecież,musisz znaleść w sobie siłe i go wspierać bo będie czuł twój strach ciężko jest dawać oparcie jak człowiek sie boi każdego dnia ale trzeba próbować i wyznaczać sobie małe cele osiągniecie jednego małego celu satysfakcjonuje i daje siłe na wieksze podboje
 
Ostatnia edycja:
ilona24- albo takie i takie moze bllizniaki by sie udaly hehehe :)

bobo czekamy na wiesci


a ja mykam do sklepu poki co na chwile za niedlugo wracam to duzo nie piszcie heheheh :)
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bobo wiem ze sie matrwisz ale zwolnij kochana troszke bo wpadniesz w bledne kolo podejdz do tego ze i tak nic nie zmienisz czy bedziesz testowac 10 razy dziennie czy tylko raz zatestowalas co Bog postanowil tak bedzie

ilonko mi sie wydaje ze gon zle recepte ci wypisal dlatego 13 zl zaplacilas ja caly czas place 3 zl

&&&&& za wizyty
 
reklama
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ja przesyłam Jagodowe ;)


qrcze dziewczyny jak ja bym chciała już poczuć jakies ruchy jakieś smyranie chociaż... ale spoko- poczekam ile będzie trzeba.

brzunio coraz bardziej się zaokrągla ;)

bobo- trzymam kciuki za wizytę i za pozostałe dzisiejsze także.

Rozszpunko- melduj się...

Katy- jakieś nowe wieści od taty?
 
Do góry