reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

bobo- ja wiem, że każdy przypadek jest indywidualny, ale mnie lekarz przepisał 2 opakowania dupka i później już więcej nie kazał brać, więc skończyłam kurację przed zakończeniem 13 tygodnia.
Teraz po zmianie lekarza nawet nie wspomniała o lekach, ale wszystko może się jeszcze zmienić.
Tak czy siak- nie denerwuj się na zapas, lekarze wiedzą co robią (przynajmniej większość).

Ilonko- fajnie, że jesteś... :)

Katrina- ja Cie podziwiam z tą Twoją wytrwałością, bo mi niby obojętne, ale i tak chciałabym wiedzieć. :) Bądź dzielna i nie daj się teściowej sprowokować czy zdenerwować- któraś tu napisała, że teściowa to zło konieczne i "rzecz" nabyta, więc...

ja mam doła- gigantycznego. Chce mi się spać i to bardzo, mam mega kryzys, więc zaraz chyba pójdę sobie po colę ;)
ponadto perspektywa kolejnej "rodzinnej" kolacji mnie po prostu doprowadza do czarnej rozpaczy. :( dżizys- jak ja niecierpię tej sztuczności, fałszu i obłudy... Bleee....
 
reklama
Marta-wejście do jakiegokolwiek budynku gdzie rządzi biurokracja graniczy z roztrojem nerwowym i podniesieniem ciśnienia dobrze że masz już za sobą ja poodkurzałam zjadłąm zupke a teraz sobie pod kocykiem siedze
i odpoczywam do obiadu mam tylko mięsko im upiec a to do piekarnika wrzuce
 
Katrina a maluch pewnie wyjdzie na przekór babci po terminie jak juz jej nie bedzie !!!!!!!!!! a może wstawisz zdjęcie brzuszka ??????????? :)
karolinka raz na jakiś czas cola nie zaszkodzi :) wiec jak ma sie doła to sobie można dogodzić od czasu do czasu a co tam :) no a na ta rodzinną kolację chyba nic nie poradzisz, jesteś skazana na takie spendy niestety, zaciskać zęby i przetrwać bo chyba taka rada najlepsza !!!!!!!!!!
Marta tak to jest jak trzeba załatwiać sprawy urzędowe, niektóre Panie niestety wykonują swoją pracę tak jakby z łaski, także to norma!!!!!!!!!!!!! nie ma co sie przejmować, choć ja tez swoje nerwy zjadłam jak byłam na zasiłku, !!!!!!!!!!!

aneczki dawno nie było chyba...... !!!!!!!!!!!!!!!!!

NO i małami wróciła do domciu juz wczoraj !!!!!!! Bidulka jest bardzo słaba !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale w domciu szybko dojdzie do siebie ;!!!!! Ma cału brzuszek siny, od zastrzyków:(

Roszpunka ????????????????? hop hop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no pochwal sie juz Twoim smykiem :)
 
hej kochane

wstawiłam na szalonych zdjecie mojego brzuchola.czy wy ciężarówki też macie wieczorami większy brzuch niż rano? jak tak patrze na to zdjecie to wydaje mi się gigantyczny jak na 14 tc. to co bedzie dalej?

bobo teraz już oficjalnie gratuluję

anisiaj ja też nie umiałam sobie wyobrazić sytuacji że od 8 tc siedze w domu bo lubię swoja pracę. ale za długo się starałam aby nie mysleć o sobie. w aptece wiadomo dużo stoisz, dużo bakterii, wirusów, chorych pacjentów tak wiec odpuściłam i nie żałuję. najważniejsze jest teraz dziecko

ilonka dobrze że juz się oswoiłaś. ja też chyba wolałabym córcie ale wszystko mi mówiło że to synek i już teraz się z tym oswoiłam. będzie Aleksander. chociaż do 17 kwietnia jeszcze czekam na potwierdzenie. dla mnie najważniejsze aby było zdrowe i donoszone. a synusie to takie mamusiowe przylepy więc jest ok

karolcia małymi kroczkami a sytuacja się zmieni. jestem dobrej myśli

no i tyle na razie wpadne za chwile
 
Ilonko- muszę zacisnąć zęby i wykazywać ogromne zainteresowanie swoimi paznokciami. Nie chce mi się uczestniczyć w dyskusjach i rozmowach. nawet słuchać tego padalca mi się nie chce, nawet patrzeć na niego, więc... sama rozumiesz.
ja pierdzielę za jakie grzechy mnie tak pokarało?
na szczęście w sobotę jedziemy do moich rodziców i zostajemy na niedzielnym śniadaniu i obiedzie, a więc uniknę śniadanka w tej fałszywej sielance i towarzystwie mojego "ulubionego" szwagra. :))) Mam nadzieję, że jak przyjedziemy to już go nie będzie ;)
Jejku jaką ja jestem egoistką.... :(

agnes- to jest naprawdę niewielki kroczek zważywszy na to, że w obronie mamusi- nie moim.
 
Wiolka a ja zjadłam talerz kiszonej kapusty, marsa jogurt i też się wślizgnęłam pod kocyk :-D
Karolina to w takim razie ja reż jestem egoistką bo zrobiłbym tak samo jak Ty, czasami tak trzeba, musimy się troszczyć o siebie i maleństwa
 
Ostatnia edycja:
Marta-dobra jesteś takiej mieszanki to jabym niezjadła:happy2: jem chrupki kukurydziane teraz i oglądam tv mała na 14 będzie to szybciutko mi czas przy niej do 16 zleci umnie sie słonko przebija ale pomimo wszystko jest zimno Agnes-ja też tak mam ze wieczorem mam dużo większy brzuch:-)
 
Karolinka eeeee tam egoistka, nie mów tak, to normalne ze tak myslisz !!!!!!!!! każda z nas by sie cieszyla jakby nie musiała patrzeć na kogoś kogo nie znosi z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!! także wiesz......!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam taką osobę w rodzinie ale na szczęscie cała rodzina nie utrzymuje z tą osobą kontaktu, weszła do naszej rodziny i mysli ze kazdym bedzie rządzić a tu sie okazało ze kazdy sie odwrócił i ma mocno w dupie, niestety szkoda ze tak sie stało, bo to żona jest mojego taty najmłodszego brata i takim sposobem własnie nikt z nim nie utrzymuje żadnego kontaktu, ze względu na tą dziewczynę, bo tyle namieszała po śmierci babci ze głowa mała:( az sie chce płakać, a i mnie sie oberwało, zostałam wyzwana od suk, kurw i nie jeszcze innych !!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry