reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Małami :-D To rozmazane to jak nic druga krecha kochana!! Ja jestem taka niecierpliwa, że na twoim miejscu zrobiłabym test już dziś. Gratulacje!! Niedługo będziemy musiały zmienić nazwę forum na owocne staranka hihi:happy:

Zagubiona, czekam z niecierpliwością na wieści:tak:

Mam nadzieję, że maleństwo postanowi wyjść wcześniej na świat bo nie wiem jak zniosę to lato:sorry: Póki co cała wiosna przed nami na swobodne poruszanie się z brzusiem:tak:
 
reklama
Ilonko chodzi ci o date porodu ? Czy do wrzesniowek? Bo jak o to drugie to ja sie nigdzie nie zapisuje bo zostaje tutaj :-):-):-)

Magia fajnych stron dziala :-D:-D:-D no to ktora nastepna fajna stronka??? Moze 1441 ???
 
Roszpunka co do zmiany nazwy to masz racje,a test zrobie rano juz wytrzymam a bedzie bardziej wiarygodny ,chybaaaa hehehehehe

Losiczka ma racje tutaj jest najlepiej :tak:
 
Malami trzymam kciuki i po cichu gratuluję!!!
Matko toć to istny rekord się tu zapowiada!!!

wczoraj mówiłam mężowi, że tu taki wysyp, a on że ja tez niedługo do zafasolkowanych dołączę..

a u mnie chyba cykl bezowu :-( temp stoi w miejscu jak słup... a już raczej po owu :-( śluzu brak ehh życie...
 
losiczka tak o datę porodu :) Ja sie czasem udzielam na sierpnióweczkach ale jakoś nie mogę sie w ogóle odnaleść , tyle jest dziewczyn ze nie zapamiętuje tego wszystkiego, a tu to same swoje :-D
justynka moze jeszcze bedzie owulka , spokojnie !!! czasem sie może przesunąć !!!

agnes wpisujesz w ustwieniach gdzie są GRANICE np kolejny tydzien w maluszkiem i ZAPISZ i potem zaznaczasz w tym dniu gdzie mija kolejny tydzien taką granicę a tempka FIKCYJNA to zaznaczasz zaburzona i w przyczyna zaburzenia FIKCYJNA i tyle :"P
 
Ostatnia edycja:
Hej Malami, trzymam kciukasyy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&, pewnie nie wytrzymasz i zrobisz po powrocie do domu test hihihi Mam nadzieję, że Ci się udało :))))

Co do grupy krwi ja mam 0 RH-

Tak mnie wku........... w pracy, że mam ochotę wybuchnąć. U mnie pracuje większość starych picz, a ja jestem młodym kierownikiem i mam młody zespół więc te .......... (ach nie będę się wyrażać, ale możecie się domyślić co chcę napisać!)sieją ploty, obgadują mieszają! Nic tylko walnąć w te głupie łby! sorry ale musiałam się wyżalić :(
 
bobo za orkiestrą będziemy dzisiaj dzwonić ;-) i do księdza dzisiaj się wybieramy, trochę stresuję się tą wizytą ;-) A sale już mamy SimpleViewer Gallery ;-)
Malami no coś jest w tych stronach, jak narazie wszystkie się sprawdziły a nasza losiczka nawet zgarnęła dwie, wiec może u niej bliźniaki będą? :-D


Stronę 1441 ogłaszamy następną szczęśliwą stroną!!:-D:-D:-D
 
reklama
Wiesz Ilonko sama sobie nic nie zmienie a noz widelec mojemu okruszkowi bedzie dobrze w brzuszku i sobie posiedzi do termninu:-) ale nie sadze wrzesien to stres przed szkolny wiec licze na koniec wrzesnia :-)

Suonko kochana czy ty chcesz zeby moja macica po porodzie blizniakow :-D wisiala do kolan :-D ja chce zdrowe jedno malenkie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry