reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

hej,
dziś spokojniejszy dzień w pracy więc postanowiłam zaglądnąć, szczególnie że wieczór mam już zajęty i do Was nie wpadnę:(

małami GRATULACJĘ!!!! wygląda mi to na II kreski!!!

karolina współczuję teściowej
:-(

suonko
piękna sala.

asiczka fajnie że jesteś znowu z nami!!!

zagubiona trzyma kciuki za wstydzioszka

Ja nie wiem co z tą moją owul. ale dziś czuję że mam mokro i tak jakby trochę mnie jajnik podolewa od czasu do czasu(mam nadzieję, że sobie nie wmawiam).
Dla pewności dziś jeszcze m zmolestuję.

Łapię ciążowe fluidki od Was bo mi się zdecydowanie przydadzą!
 
reklama
Hello ja niedawno wstalam bo wrocilismy pozno z kina i odespalam troche, zaraz zabieram sie za sprzatanie ale najpierw herbatka z bb:tak:

Malami
niedowiarku gratuluje, fajnie sie czyta takie wiadomosci od rana.

Zzagubiona czekamy na wiadomosci

Asiczka, karolinka welcome back:-)
 
Ostatnia edycja:
bobo super, mmmmmmm a Ja tam od razu zauwazyłam stół ze swojskim jedzeniem :szok: Boże marzy mi sie taki smalec z cebulką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ehhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no byl ilonko swoiski stol :-) kielbacha smalec kaszanka ogorki kapusta nalewki siwucha szynki i juz nie pamietam ale wiem ze zjadlam tylko jednego ogorka haha bo pozniej co chcialam isc po chlebek ze smalcem to zawsze cos i nie doszlam :-)
 
ilonka no ja ostatnio lutke w szpitalu brałam 2x2 dziennie a z moim synalkiem to 6 razy w szpitalu lezałam i ti po 3 tyg na podtrzymaniu cały czas i fenoterol nawet w kroplówce dostawałam non stop i isoptin ,wiem ze o malenstwo sie martwisz i ja bede robic to samo bo po tym co przeszłyśmy...to nerwy beda zjedzone.Mnie np dzis juz znowu pobolewa brzuch jak na @,ale wierze ze maluszkowi twojemu i mojemu i innym nic nie bedzie :tak:

bobo no ja juz widziałam fotki ale i tak chetnie jeszcze obejrzę nowe ;) zdjecia suuper ,pieknie wyglądaliście :-)
 
A ja wlasnie powiedzialam mojej pani od torebek ze jestem w ciazy :-) Weszla a ja oczy na zapalki hi hi a ona pyta co mi jest no to ja bez zastanowienia jestem w ciazy :-D:-D:-D:-D:-D obiecala mi ze krawcowej nie bedzie szukac bo drugiej takiej nie znajdzie taka zadowolona ze mnie i ze mam jej obiecac ze jak zle sie bede czula to mam zaraz dac znac a ja jej na to ze pod koniec wrzesnia to sie moge zle czuc :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry