reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

lorelain ty to szalona kobieta jesteś z tymi testami. ale jak milo się na to patrzy

ja postanowiłam zrobię jeszcze jeden w środę i koniec.
 
reklama
Lorelain - kolejne cudne krechy !!! Fluidki łapię bo tak bym już chciała te krechy zobaczyć i brzusio ciążowy mieć, że szok!!!

U mnie dziś w pracy kolejna osobo wypowiedzenie dostała więc mam nadzieję, że mnie to przed ewentualnym dłuższym L4 nie spotka :no:

Czy u was też takie mrozy - no jak ja tego nie lubię mroz.gif
 
Lori to wykorzystaj wszystkie juz hehe, ale ja to tak samo maniaczka testów jestem, szkoda ze nie ma w domu bo bym sobie siknęła :laugh2:
Bobo super ze jest OK :)
losiczka to poproszę juz o 2 butle wody albo najlepiej tą 5 l bo tyle piję, a wole wodę niz np ciągle herbatę czy jakiś napój !!!!!!!!!
 
Lori wariatko hehehe ale dobrze ze to juz ostatni :-D:-D

Dziewczynki no z tym testowaniem to no cholera nie wiem może do środy wytrzymam hehehe,mam tam jakis test ale wcale nie super czuły tylko taki zwyklak z apteki,a spac to tak mi sie chce ze nie moge sobie poradzic :laugh2:


bobo super ,ze macie zielooone swiatełko ,a kochana powiedz dlaczego zaraz po zaciązeniu kazał Ci przychodzić???
 
Witajcie :)

Ale się tu dzieje :)

Agnes - gratuluję II kresek, trzymam kciuki za ciąg dalszy :)

Malami i Rozia - za Was trzymam przy testowaniu! :)))

ja intensywnie dołuję od piątku, ten niski progesteron i widmo kolejnych badań przytłoczyły mnie zupełnie...dobrze, że dzisiaj już wróciłam do pracy.

suonko - nie wiem czy czegoś nie pomyliłam, ale bierzesz ślub w Lublinie? My mieliśmy zespół Avis i byliśmy zachwyceni, znajomy fotograf chwalił też jakiś zespół Archiwum? ponoć są nieźli
 

znalzłam dzisiaj w torebce jeszcze jeden test no to oczywiście nasikał bo przecież nie może się zmarnować =)



przesyłam duuuuuuuuuużo fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NO JAKI PIEKNY TEST! aż razi w oczy :rofl2:


gratuluję zafasolkowanym!:tak:
u mnie jutro wóz albo przewóz heh
 
Malami Ty jak zaciążysz to tez powinnaś do gina isc od razu po lutkę albo dupka chyba ze masz w domu wiec od razu brać jak test pokaze II krechy,
 
reklama
kurcze no dziewczyny nic na to nie poradzę ... już tak mam :-p:sorry2:

Ilonka - upolowałaś jeszcze jakieś fajne ciążowe ubrania ? ;-)

Małami - trzymam kciuki za testowanie! ... tempka jest śliczna :tak:
 
Do góry