reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

domisia 7 dni po owu robisz progesteron.

prolaktyna to chyba bez znaczenia kiedy. ale lepiej w ciągu 2 godziny po wstaniu i odpoczynku. i spokojna, bez nerwów bo to podnosi prolaktynę
 
reklama
agnes - spokojna i bez nerwów to nie będzie takie proste. Po pierwsze już będę stresowała się wynikiem... a poza tym piekielnie boje się pobierania krwiiiii
 
losiczka łapię fluidki. kochana spokojnych miesięcy stanu błogosławionego

domisia
no musisz się postarać. będziesz robić i progesteron i prolaktynę?

mnie brzuch już na @ boli.
 
Ostatnia edycja:
Chyba progesteron na razie. A prolaktynę , też w 2 fazie cyklu? Bo gdzieś wyczytałam, że jej poziom jest stały w cyklu. Ja mam regularne cykle, @ trwa ok 4-5 dni więc też nie mogę powiedzieć, że krótko, no i owulację mam , co wyszło na badaniach ostatnio, więc ten hormon raczej sprawnie działa :)
 
Jak ja czekalam na te chwile by moc wam poslac fluidki :-):-):-) myslalam ze jak to nastapi to nie bedzie juz zadnej staraczki :-:)-:)-( ale marzenia sie spelniaja kochane !!!!!!!!!!!!! Wierzcie w to goraco !!!!!!!!!!!
 
Witajcie,

jestem właśnie po pobraniu krwi - zobaczę jak tam się mają moje hormony w 22 dc i pewnie wieczorem po wynikach będę już mega zdołowana, bo w 12 dc miałam niski estradiol, więc mogło nie być owulki, albo znowu będę miała mega długi cykl. Kupiłam już termometr i szykuję się na mierzenie tempki od następnego cyklu. ehh :(
 
Losiczka sliczny masz ten swoj suwaczek ,taki motylkowy,rozowy..najwazniejsze,aby Malenstwo bylo zdrowe,ale zycze ci kochana,aby pod twoim serduszkiem byla coreczka :happy:
ja na razie uciekam,..zajrze pozniej ;-)
 
Losiczka myślę, że ja też na trochę fluidków od Ciebie się załapię :-) Biorę te niebieskie bo wróżka bardzo dawno temu dwóch synów mi wywróżyła, a że jednego już mam to na drugiego czekam :happy: Córunią oczywiście tez nie pogardzę :rofl2:
 
reklama
Dzien doberek
Losiczko a widzisz...wiek tu nie ma nic do tego:tak:.......ale ciesze sie ze mozesz mi poslac fluidki ;-)ja mam nadzieje ze kiedys sie doczekam tego ze i ja bede slac fluidki...a suwaczek jak pisala Viola taki dziewuszkowy :-D:-D:-D
Betty szkoda ze przyszla @ ale nowy cykl wiec jest o co sie starac:tak:
No i zycze ci tego okruszka w tym roku urodzinowym i STO LAT!!!!!!!
Malami ja tez za 2 tyg koncze 31 :-D:-D:-D
Agnes nawet chyba ci nie napisze spokojnie bo wiem ile mysli sie klebi wtedy w glowie ......wiec tylko zacisne kciuki ok????
Ilonka wrzuc nam tu potem zdj ciuszkow...bo napewno cos sobie wyhaczysz:-D
Karolcia zdrowka !!!!!!;-)
 
Do góry