reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

betty w twoim wieku????Nie przesadzasz,co prawda nie masz roku wpisanego,ale to nie ważne:-D my to zawsze piękne i młode hehehe prawda dziewczynki:tak:

ja to dopiero przedwczoraj sbie uswiadomiłam ze juz nie 30 a 31 w lipcu skończę ,a w szkole u mojego synka ostatnio pani na swietlicy stwierdziła ze siostra po niego przyszła hehehe ale sie usmiałam,no ale przy moim wzroscie -162 i wadze-48 to wcale jej sie nie dziwie hehehehehe
 
reklama
ale ten styczeń szczęśliwy i fasolkowy :-)
krak, losiczka trochę póżno, ale szczerzę GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bettyszum samych radości i kropeczki :) torcik zawsze poprawi humor. oj kusicie dziewczyny z samego rana ;-)
my chyba przegapiliśmy owu, bo P. zakręcony i zabiegany przez pracę :-( będziemy pewnie próbwać do końca cyklu, ale wątpie, że coś wyjdzie. P. mói, że według niego fasolinka będzie marzec-kwiecień. to sobie wymyślił...
odezwę się jak was nadrobię :tak:
 
Malami - wieku i kg zazdroszczę :-D
Dopiero uzupełniam tu swoje dane - u mnie dziś 34-te urodziny :eek: Kurcze nawet nie wiem kiedy to zleciało.

Co do wagi to po pierwszej ciąży mi się na + 15 kg nazbierało więc może dlatego mi się nie udaje :-( Na kolejnej wizycie moja pani dr ma mi podobno Metformax zapisać - po pierwsze żeby mnie wspomógł w staraniach a po drugie może pomóc mi trochę schudnąć - no zobaczymy co z tego będzie.
 
dzień dobry :) Ale mróz brrrr
Nadrobiłam Was trochę, aj wieczorem byłam na jodze, żeby się trochę porozciągać i wyluzować.
Dżoana, Mama, KatyB pisałyście o plamieniach już po owulacji. Ja tak miałam w 2 ostanie cykle, przy pierwszym nawet gin powiedziała, ze jak dla niej to może być implantacja, oczywiście przyszła @. Zastanawiam się co robić w tym cyklu. Mam castangusa, i duph ale nie wiem czy duph brać na własną rękę czy nie zrobić progesteron w poniedziałek i zobaczę, a jakby było plamienie to bym łyknęła dupha. sama już nie wiem nie chcę sobie namotać, ale z drugiej strony może by pomogło małej fasolinie się przyczepić ...
 
Ostatnia edycja:
witam z rana!

betty
sto latek dla ciebie i spełnienia marzeń. zwłaszcza tego o fasolce

domisia
na twoim miejscu sprawdziłabym progesteron w 7 dniu po owu. a leki może od następnego cyklu. chociaż mam nadzieję że nie będzie już następnego
teraz ja weźmiesz to mogą zafałszować wyniki progesteronu a lepiej wiedzieć co i jak.

a ja zła jestem na siebie bo dzisiaj pokusiłam się o test bo wpadł mi w ręce ten czuły i jak zwykle I cudowna krecha. a miałam postanowienie wytrwać do poniedziałku i czekać na rozwój sytuacji z tempką. ona zawsze przed @ mnie sprowadza na ziemię i żadne testy nie potrzebne
 
miłego dnia kochane !!!!!!!!!



wpadam szybko tylko sie przywitać bo zaraz jedziemy na wielkie zakupy i do kina !!także udanego dnia słoneczka :-d

mąż nie może sie przyzwyczaić do brzusia no i cyców hihi, ale z tego drugiego najbardziej zadowolony :-D


losiczka boooooooski suwaczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie ja :-) i moj okruszek :-)

Bety wszystkiego naj naj i prezentu w postaci 2 kreseczek :-)

Agnes na pocieszenie spojrz na moj wykres kochana wiec zadnych dolinek.

Ja juz dzisiaj jestem spokojniejsza , rano pisalam na enpr ze zadnych dolegliwosci ciazowych a teraz mnie wlasnie dopadly nudnosci :-) oj szybko ten moj okruszek zaczal dzialac :-D:-D:-D i dobrze niech bierze od mamusi wszystko co najlepsze !!!!!!!!!!!!!

Karolciu kuruj sie kochana dobrze wiedziec ze sa takie preparaty dla ciezarnych

Juz sama nie wiem co chcialam napisac :baffled: acha dziewczynki moj Szymonek chyba czuje ze mu sie konkurencja szykuje :-D:-D:-D bo od wczoraj siedzi na mnie i ciagle przytula caluje moja mama i tylko moja :-) dobrze ze mamy tyle czasu zeby przygotowac mlodsze rodzenstwo na powitanie nowego czlonka rodziny.

A TERAZ NAJWAZNIEJSZE FLIUDKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TROCHE TAKICH I TAKICH
:-):-):-)

Chlopczykowych wyszlo mi wiecej he he
 
Wiesz Agnes, masz rację, zrobię w poniedziałek tą prolaktynę i zobaczymy.
Nie stresuj się na razie I, temp, masz super i trzymamy kciuki, żeby taka została :) Z tym kuszeniem testem to masakra, jak tylko jest w domu to znajdujemy 100000 powodów by go zrobić, a potem jesteśmy złe. Ja byłam w aptece ostatnio i była promocja testów i już miałam kupić ale udało mi się pokusę powstrzymać. Kupię dopiero jak @ będzie się spóźniać... chyba ;)

A właśnie czy godzina robienia testu na progesteron ma znaczenie?
 
reklama
Witam
Ja też tylko się przywitam i uciekam do lumpka,ale tym razem po spodnie dla mnie. Dzwoniła do mnie koleżanka przed chwilą,i powiedziała ,że wczoraj przed zamknięciem tam była i są fajne ogrodniczki ciążowe, a dziś wszystko po 3zł
shocked.gif
. Oby były dobre.

Losiczko
jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciąży, no i suwaczek piękny:-D,taki córeczkowy:-D
 
Do góry