reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Bobo wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :-):-):-)

Zagubiona he he dobre pewnie by przesunal na bok nawet nie czytajac :-D ale jak by mu w grze przez sluchawki powiedzieli ty tu przestan grac bo zona w ciazy he he to pewnie by zalapal :-D:-D:-D najgorsze jest to ze maz jak jestem w ciazy boi sie kochac ze mna zeby okruszka nie uszkodzic :sorry: nawet mu lekarka mowila ze nie ma przeciw wskazan jak jest wszystko ok wiec moze mu powiem za 9 miesiecy he he :-D:-D:-D
 
Witam się (chciałam napisać z rana, ale już południe:-))

betty
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i obyś przyszłe obchodził już z maleństwem:-)

Bobo jeszcze raz wszystkiego naj na nowej drodze życia :-) Tobie też życzę,żebyś swoją rocznice ślubu świętowała już z maleństwem:-)

losiczka suwczek super i oczywiście łapię fluidki:-) I rzeczywiście promieniejesz szczęściem, że nawet przez komputer przebija:-) na prawdę super:-)

domiska mnie ja robiłam progesteron, bo miała dość długie plamienia przed okresem i lekarka zaleciła.... Pytałam czy może mi dać coś,żeby podtrzymać ewentualną ciąże, ale powiedziała,że chciałaby mi wyznaczyć poziom progesteronu skoro byłam na monitoringu i wiemy dokładnie kiedy była owu...Myślę,że powinnaś sobie zrobić. Mnie kazali przyjść między 7 a 10. A skoro boisz się pobierania krwi, to zrób sobie od razu prolaktynę, to tylko raz będą Cię kłuć :-)
 
Dzoana ale pocieszam sie tym ze teraz bede miec :tak:wspomagacza:-) no zobaczymy :happy2:to male plamienie ktore mialam dalo mi do myslenia bo jeszcze nigdy czegos takiego u siebie nie zaobserwowalam :baffled:

A teraz zobaczylam ze w poprzednim cyklu ani razu nie zaobserwowalas otwarcia szyjki:confused:

Już wczoraj nie zdążyłam Ci Katy odpowiedzieć, ja mam problem z określeniem otwarcia i zamknięcia, nie potrafię tego rozróżnić. Wydaje mi się, że cały czas mam szyjkę wysoko (wyj. @, kiedy wyczuwam, że jest niżej, ale też nie nisko), czyli ledwo ledwo jestem w stanie ją dotknąć, ale już jej otwarcia/zamknięcia nie potrafię zinterpretować. Dlatego chyba sobie odpuszczę sprawdzanie szyjki, a przynajmniej tego czy jest otwarta czy zamknięta.

Betty wszystkiego najlepszego, no i żeby 6 cykl zakończył starania
Suonko, pamiętaj, że pobieracie się dla siebie, przygotowania i ślub ma być dla Was radością. To oczywista oczywistość, że niektórzy będą robić wszystko by popsuć przyjemność planowania, niektórzy tak już mają czerpią przyjemność z dołowania innych, sama mam taką jedną koleżankę w pracy. Wtedy robię tak: Nie przejmuj się tym, fajnie,że zdecydowaliście się na czerwcowy termin, jakoś tak czułam, że tak będzie
Rozia, ja chce progesteron zrobić, ale jeszcze nie byłam u ginki, robię tak na własną rękę. Czy powinnam coś jeszcze sobie przy okazji zrobić? Muszę mieć monitoring cyklu przed? Czy wystarczy jak obcykam ten 7 dzień na podstawie tempki?
Bobo, od razu przypomniał mi się mój dzień ślubu i łezka w oku się zakręciła. Ślicznie wyglądałaś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bobo witaj nooo nareszcie jestes hehehe ,super wyglądaliście :)

mnie głowa boli ....znowu :(

zZagubiona no własnie ja tez nad tymi walentynkami sie zastanawiam hmmm
 
dzoana ja akurat poszłam na coroczną wizytę z dość dużym pęcherzykiem i lekarka mi zaproponowała monitoring i wiedziałyśmy dokładnie kiedy owu była, a że jej mówiłam o tych plamieniach to powiedziała mi,żebym sobie w takim razie zrobiła w 7 dniu po owu progesteron i jeśli dam radę, to prolaktynę... Ale najważniejszy był progesteron. Nie wiem czy trzeba być wcześniej na monitoringu, chyba nie... Mnie tak akurat po prostu wyszło... :-) W sumie za progesteron i za prolaktynę zapłaciłam 52zl.

zjadłam wczoraj na wieczór chleb z czosnkiem,bo coś mnie rozkładało i siedzi mi dziś na żołądku :-(
 
reklama
Zagubiona ale mnie olsnilas :-D:-D:-D powiem mu w walentynki zaraz dzwonie do lekarki i umowie sie na 14 lutego to bedzie 6 tydz i 5 dzien moze serduszko zobacze :-):-):-)
 
Do góry