reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
dziekuje dziewczyny tylko zeby nie zamale byly hehe no i pogoda taka by chodz raz ubrac ;p ale patrzac na to ze zima jakos w moim rejonie bardzo opozniona to lato tez moze z poslizgiem przyjsc
 
KatyB- bo jak mam umowe na stale ale przez 6 miesiecy moze mnie w kazdej chwili wywalic to musze poczekac az przepracuje te 6 miesiecy bo inaczej jak zajde w ciaze i bede na chorobowym czy cos to kasy nie bedziemy miec i moze mnie wywalic :/
 
dziekuje dziewczyny tylko zeby nie zamale byly hehe no i pogoda taka by chodz raz ubrac ;p ale patrzac na to ze zima jakos w moim rejonie bardzo opozniona to lato tez moze z poslizgiem przyjsc

zZagubiona, jak nie będzie pogody to zawsze można ubrać w domu i zrobić sesję zdjęciową :-)

Rozia - tak mieszkam w KRK (chociaż rodowitą krakowianką jest dopiero moja córcia, bo ja to przyjezdna:rofl2:)

anisiaj - nie spinaj się tak kochana - ja jak jestem w takim stanie jak Ty teraz to obserwuję u siebie wszystkie objawy ciążowe :dry:
 
Ostatnia edycja:
Anisiaj cierpliwosci :tak:

Zzagubiona to ja juz nic nie pytam ;-):-)

Joweg to troche komplikuje sprawe ale oby nie na dlugo , trzymam kciuki zeby szybko zlecialo ;-)
 
KatyB dzięki za odpowiedz:) chodzi o to że w 16 dc miałam płodny śluz myślałam że pewnie owulacja. Ale w 21 dc miałam 2 dniowe lekkie brązowe plamienia. Ginekolog powiedziała że mogło to być związane z owulacją. W 30 dc poszłam do gin i ona powiedziała że owulacja na pewno była. Oczywiście i tak dostałam @ ale zastanawiam się który dzień jest bardziej prawdopodobny
 
reklama
KatyB dzięki za odpowiedz:) chodzi o to że w 16 dc miałam płodny śluz myślałam że pewnie owulacja. Ale w 21 dc miałam 2 dniowe lekkie brązowe plamienia. Ginekolog powiedziała że mogło to być związane z owulacją. W 30 dc poszłam do gin i ona powiedziała że owulacja na pewno była. Oczywiście i tak dostałam @ ale zastanawiam się który dzień jest bardziej prawdopodobny

polinkaa ja miałam w ostatnim cyklu tak samo - 14-16 dzień dużo śluzu a 21 brązowe plamienia
chyba zacznę robić testy na owu :confused:
 
Do góry