reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Kurcze, to u mnie pewnie było tak jak piszesz, bo plamienie było wyraźne brązowo-różowe i termin odpowiadał zagnieżdżeniu a dzisiaj dostałam @ (trzy dni przed terminem - co u mnie się zwykle nie zdarza, bo cykle jak w zegarku) :crazy:
No wlaśnie, od dwóch cykli tez się tak zastanawiam czy u mnie czegoś podobnego nie ma (nie że sobie wmawiam:-D), bo spadek jest na zagnieżdżenie, a później tylko plamienie i dupa, szczególnie przy tym ostatnim cyklu, gdzie jak w morde strzelił mogło cos być. Ale przed łykaniem tabletek to chce pójśc do ginekolog, może coś innego tam zobaczy, w końcu to bezstronny obserwator jest.
Ja tak się pojawiam i znikam, bo full roboty od dwóch dni mam i nawet nie mam kiedy siąść do kompa:-(
Nirvana - Smells Like Teen Spirit - YouTube
 
viola, czekam z niecierpliwością:happy: wiem, później będę miała dość;-)

joweg zupełnie nie wiem jak wygląda sytuacja mam w Niemczech, czy dostaje się kasę, a jak tak to przez ile czasu. Wiem tylko, że Polska jest chu jowa, kraj w którym do władzy dorwali się kompletni idioci co myślą tylko żeby swoje kieszenie wypchać po brzegi, a reszta niech zdycha z głodu:wściekła/y:
Chętnie bym się spakowała i wyjechała , ale za granicą człowiek jest obcy i nie traktuje się go na równi z innymi. Przynajmniej ja tak to widziałam, choć sama nie mogę narzekać, bo mi żyło się i pracowało wygodnie. Choć z drugiej strony w GB państwo wspiera wszystkich, nawet tych co ledwo co przyjechali, a u nas zero wsparcia nawet dla obywateli:wściekła/y:
 
Nie ma co zastanawiać się nad tymi niedoszłymi fasolkami. U mnie odstawienie anty zakończyło się II za pierwszym razem, ale nic z tego nie było. A później jak się zastanowię, to miałam ze 2 razy bóle cycochów i @ zaczynająca się strasznym bólem brzucha. Później tak mnie bolało już z fasolką.
 
No wlasnie ja tez tak mialam teraz, i jak poczytacie opisy na moim wykresie to zobaczycie same ciazowe objawy prawie;-)....i spadek tempki bardzo wyrazny i plamienie....a pozniej przyszla @ wiec w tym cyklu wspomagam sie luteina....i zobaczymy coz tego wyjdzie
 
No wlasnie ja tez tak mialam teraz, i jak poczytacie opisy na moim wykresie to zobaczycie same ciazowe objawy prawie;-)....i spadek tempki bardzo wyrazny i plamienie....a pozniej przyszla @ wiec w tym cyklu wspomagam sie luteina....i zobaczymy coz tego wyjdzie
Katy, tak miałam teraz, nawet tempka nie spadła na @ jak przedostatnio. Dlatego tak bolało jak w koncu @ przyszła:-( Bo w sercu zastanawiałam się czy czasem coś tam nie było tylko nie dalo rady:-(
 
reklama
Dzoana ale pocieszam sie tym ze teraz bede miec :tak:wspomagacza:-) no zobaczymy :happy2:to male plamienie ktore mialam dalo mi do myslenia bo jeszcze nigdy czegos takiego u siebie nie zaobserwowalam :baffled:

A teraz zobaczylam ze w poprzednim cyklu ani razu nie zaobserwowalas otwarcia szyjki:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry