reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

A daj spokój.Chory.jeszcze bardziej kaszle.Już mam serdecznie dosyć:wściekła/y:Dzisiaj obudził się marudny,płaczliwy.W dodatku z katarem.To nie tamto nie:wściekła/y:.Teraz się obudził i obrażony bo tato nie przyszedł (jest w pracy) i siedzi sam w pokoju...
O Jezu ja już nie wiem czym go leczyć...
:wściekła/y:
Zastanawiam się nad inhalowaniem.Napisz coś na ten temat.
 
reklama
scotland no dobrze ale gdzie te strony są ???????????????????????? bo ja mam 1 stronę bo mam tak ustawione ze nowe posty są na początku, a stron jest u mnie wszystkich 311
 
KATY tuli muli kochana jak to moj maly mowi :-)

Kochane moje a ja wlasnie spalam 1,5 godz:szok::szok::szok: no to chyba jedyny plus pobytu meza w domku a teraz znikam smarzyc nalesniki z jablkami :-p zapraszam :-)
 
Gosiulek nie zastawnawiaj sie tylko kup inhalator z nebulizatorem ja kupiłam za 100zł w aptece nie zamawiałam na necie bo ta sama kasa prawie a nie chciałam czekać na przesyłkę wiec poszłam i kupiłam bo była przecena z 170zł na 99zł , no wiec kupiłam mu pare ampułek soli fizjologicznej ( 1 ampułka to 5ml) i na jeden raz dawałam mu pól czyli 2,5 ml bo dłużej nie chciał siedzieć z maską na twarzy, miałam jeszcze takie krople (siostra mi dała) nie pamiętam juz nazwy ale one są na receptę, ale miał tylko 2 inhalacje z tymi kroplami i po tym czasie kaszel jak ręką odjął, oczywiscie dalej mu robiłam z samej soli i mówię ci jak mu to pomogło, teraz moze zakaszle 2 razy,( jak sie zmęczy, i jak wchodzi z dworu do domu) ale od listopada kasłał strasznie i w nocy najbardziej az w końcu powiedziałam STOP i wzięłam sprawy w swoje rece !!!!!!!!!!!

jak kupisz inhalator to potem u lekarza bedziesz mówić ze masz go i bedzie Ci np dawać kropelki a nie od razu antybiotyk czy coś innego !!!!!!!!!!

justynka ja wiem ze to był Twój post setny ale mnie ciągle zastanawia jak macie te strony skoro ja mam inaczej :crazy:
 
Gosiulek coś podobnego ja mam ,WŁOSKI INHALATOR NEBULIZATOR MIKO 3LATA GWAR<FV (2008433168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

są 2 maseczki pediatryczna i dla dorosłych, 2 ustniki , fajna sprawa nie tylko dla dzieci oczywiscie :)

scotland w ustawieniach zaawansowanych jest TRYB WYŚWIETLANIA TEMATÓW i ja mam od najnowszych, wiec jak właczam BB to mam ostatni post od razu na wierzchu, i im starsze to one lecą w dół sobie,aha i nie wiem czy nie mam ustawione ze chyba 40 postów na jednej stronie, !!!!!!!!!!!!!



losiczka to rób wiecej, ja juz wsiadam w mój dżambodżet i jestem za chwilkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Ilonka ja wlasnie sobie zmienilam w ustawieniach zaawansowanych tryb wyswietlania tematow na najnowzsze jako pierwsze i ilosc postow na strone na 40 wiec teraz mam tak jak ty:tak: przy starych ustawieniach wlasnie wychodzila mi 1242 strona teraz jest tylko 311 bo wiecej postow jest na jednej stronie
 
reklama
Do góry