reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Juz jestem....wrocilam z pracy wczesniej bo tak mnie prawy jajowod napierdziela ze ledwo dysze, do tego w pakiecie dostalam migrene ze az wymiotowac sie chce

Ilonka luteine sobie zamowie i bede brac od owu....jesli dobrze wyznacze bo testy chyba jednak troche sie mijaja z rzeczywistoscia
Agnes jak bylam w Pl to lekarz mowil ze wszystko ok....nie mowiac o hormonach bo tych badan nie robilam bo mam tutaj teraz isc miedzy 1 a 5 dniem cyklu.....ogolnie bylo ok.....ale ja mam trudnosci bo mam jeden drozny jajnik......
Gosiulek zdrowka dla syneczka

DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA POMOC I WSPARCIE JAKOS DAM RADY....... ALE CZASAMI AZ RECE OPADAJA :-(


Losiczko juz witaminka poszla w ruch :tak:
 
katy skoro tam w środku wszystko ok to tylko kwestia czasu i będzie fasolka. i nawet jeden jajowód da sobie radę. tak więc teraz jeszcze zrób wyniki hormonów i zobaczymy. bierzesz wit b6?

małami nie musi być spadek przed owu. ważne że będzie skok bo to znaczy że progesteron jest produkowany. tak więc nie zamartwiaj się

losiczko obyś miała rację że niskie tempki = dzidzia
 
Małami nie zastanawiaj sie kiedy i co tylko korzystajcie nawet codziennie aby nie przeoczyć owu, to juz na dniach a moze jak pisze losiczka i dziś także działać działać działać

moim zdaniem Karolinka juz PO rozkładaniu nóg :-D teraz pewnie skaka z radosci :-D teraz tylko pytanie kiedy sobie przypomni o Bożym świecie i da znać :tak:

agnes agnes agnes, ehhhh ja juz tyle razy pisałam ze temPka nie musi być wysoko nawet jak jest dzidzi:) LUZ KOBIETKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krak Ty to korzystaj póki możesz a nie bedziesz sie zastanawiać czy zaszkodzi czy nie :) :-p


losiczka ja sie nie zgadzam bo wiem ze np jak facet ma słabe i np małą ilośc armi to nawet czasem trzeba codzienie, bo tylko wtedy jakiś dotrze do jajeczka :tak:
 
katy to może połóż sie i odpocznij...wiem cos na temat głowy,mnie czasami potrafi i tydzien bolec i nic na to nie pomaga,zrob ciepłą herbatke i pod kocyk lezec :tak:


macie racje nie bede sie zastanawiac tylko działac,tylko niech moj facio wróci juz z tej pracy!!!hehe
 
Ostatnia edycja:
Katy a bierzesz po 2 tabl ??? zobaczysz teraz ten cykl bedzie twoj !!!!!!!!!!!!

Ilonko ale tak naprawde zeby plemnik byl zdolny do zaplodnienia potrzebuje 72 godz zeby sie pozbierac he he a jak takie wymeczone beda to nie beda mialy sily kochana.Sama widzisz jak u ciebie boboseksy byly codziennie to nie wychodzilo jak 2 dni przed owu zalapalo :-) Zreszta kazdy mowi inaczej :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Agnes.Losiczka tak biore od dzisiaj wit B6 i bede brac dwie dziennie rano i iweczorem ....tak chyba bedzie ok????

Malami wlasnie odpoczywam, leze sobie nafaszerowana lekami....a obiadek dzisiaj maz robi:tak:....kochany wie co przechodze z tymi bolami:baffled:

A karolcia nic nie daje znac????
 
losiczko no ja chyba gdzies kiedys czytałam ze w przypdku gdzie facet ma słabe nasienie albo ma ich malutką ilość TYLKO SEX CODZIENNIE PRZED OWU moze doprowadzić do zapłodnienia, no bo pomysl..... sex np 2 dni przed owu gdzie plemniczki w błyskawicznym tęmpie wymierają , to jakim cudem ma sie zajśc w ciążę??? chodzi mi tylko w tym przypadku, u zdrowych mężczyzn gdzie ilość i ruchliwość plemniczków jest OK to można własnie np co 2 dni ale jak są osłabione to raczej tylko sex codziennie moze zagwarantować ze jakiś da radę !!!!!!!!!! no nie wiem , nie jestem lekarzem ale to tak na zdrowy umysł ta biorę no i jestem pewna ze to gdzieś czytałam :-D no ale moze sie mylę !! :zawstydzona/y::-p
 
katy karolcia u teściów i jutro napisze co i jak no chyba ze na npr- tak pisała wczesniej,ja tez jestem ciekawa co u niej :-D
 
reklama
ilonka ja bardzo dobrze wiem że tempka nie musi być wysoka. biorę sobie zawsze twoje rady i stawianie do pionu do serca.

może trochę głupie to pytanie ale patrząc na mój wykres możecie stwierdzić że owu już za mną? no bo ja dzisiaj znowu czuję brzuch. nie jest to ból owulacyjny na pewno tylko takie rozciąganie i czuję jajniki. oba
 
Do góry