reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
cześć dziewczynki:-)

Coś miałam Wam odpisać i już zapomniałam co :-( Ależ ja jestem nierozgarnięta :-( Muszę chyba coś na koncentrację zacząć łykać:-( Ja Was podziwiam,że Wy to wszystko zapamiętujecie....

Jestem już po wizycie u gina no i mój pęcherzyk nie pękł, a nawet mało tego, jeszcze chyba nie zamierza... Pani doktor powiedziała mi,że choć już ma te 18mm, to jeszcze nie jest gotowy i potrzebuje jakieś 20 h , także dziś znowu będziemy męczyć węgorza :-) Ale troszkę mnie zaniepokoiła Pani doktor, bo powiedziałam jej,że przed przedostatnią miesiączką miałam 6-dniowe plamienie i powiedziała mi,że mogę mieć za niski progesteron :-( No nic, w piątek idę na kolejną wizytę monitorującą i zobaczymy czy pękł:-)

aaaaaa .... przypomniało mi się co miałam napisać !!!!!!!!!
Katy ależ ta @ wredna jest !!!!!!!!!!!!!! A ja już tez myślałam,że ten cykl jest Twój !!!!!!! Tulę mocno i trzymam kciuki,aby ten był już ostatnim cyklem i przy następnej dacie testowania pochwalisz się pięknym teściorem :-)
 
czesc dziewczyny :)

na poczatku gratuluje wszystkim, ktore zafasolkowaly :)

ja tak bardzo sie staralam, zeby nie "zwariowac", ale niestety od owulacji ciagle sie dopatruje objawów
zastanawiam sie czy sie udalo czy nie, eh, a niby taka oczytana jestem, a tu 4 dni po owulacji a ja sie zamartwiam, ze sluz nie taki, ze nie bola piersi, ze "nie czuje, ze to juz" (bo wiele dziewczyn pisze, ze po prostu czuly i wiedzialy, ze sie udalo juz od samego zaplodnienia)
od soboty mnie nawet jajniki troszke czasem pobolewaja/pokluja - tak bardzo sobie wmowilam te objawy ;)
mam nadzieje sie troche zrelaksowac, idziemy wieczorem do restauracji, dzisiaj jest nasza 4 "mini" rocznica, 4 miesiace po slubie :) i postanowilismy, ze przez pierwszy rok bedziemy swietowac co miesiac, a potem juz co roku :)

mam takie pytanie, pewnie bardzo glupie, wiec przepraszam, ze zawracam Wam glowe...czy przytulanka po owulacji (kiedy jeszcze nie wiadomo czy jest fasolinka) sa bezpieczne? Czy powinno sie raczej poczekac az do testu, zeby przypadkiem nie naruszyc albo nie "popsuc" calego procesu zagniezdzania itd?

pozdrawiam Was wszystkie i zycze Wam milego dnia
 
KRAK wg mnie smialo mozesz uprawiac przytulanki do terminu @ nie ma znaczenia chyba ze mialas kiedys problemy tnz poronienia.Wiem ze to nie latwo ale wrzuc na luz co ma byc to bedzie kochana :-):-):-)

MalaMi Karolcia wlasnie rozklada nogi u lekarza ktory mowi jej wlasnie gratuluje bedzie pani mamusia :-D
 
witajcie!

ja dopiero teraz w pracy chwilę dla was znalazłam..

katy kochana tak bardzo mi przykro. trzymaj się dzielnie. wierzę że i dla ciebie przyjdzie czas na fasolkę. może to w tym cyklu. bardzo zaciskam kciuki.

a jak byłaś w PL u lekarza to co mówił?

losiczka mniam, mniam do Poznania mam niedaleko więc z chęcią wpadnę na naleśniki

karolina czekamy na wieści

no i nie wiem co jeszcze miałam odpisać.

ja od wczoraj nie do życia jestem. przychodzi 16 godzina i zasypiam na stojąco. wczoraj zaliczyłam drzemkę małą godzinną a dzisiaj do 19 w pracy i nie wiem jak dam radę. tempka moja bardzo uboga więc pewnie nici z fasolki.
 
hehehe Losiczka masz racje,a niech tylko Karol sie nie odezwie to lanie tak jak ilonka napisała :-D:-D:-D:-D:-D karolka pewnie siedzi iiii zapomniała wszysto to o co miała sie zapytac ,a znając ją jutro wpadnie i znowu wypali ze czyms jest zestresowana heheheheheh


dziewczyny mi tez strona sie wyswietla:crazy:
 
reklama
Malami jezeli cykle masz 28 d owulka moze byc dzisiaj albo jutro i pamietaj ze nie zawsze moze spasc w dol wazne zeby byl skoczek wiec dzisiaj i jutro niech sie dzieje :-D:-D:-D

Czytalam tez ze jednak codzienny seksik oslabia plemniczki tzn zmniejsza sie ich ilosc i strzelaja takie jeszcze nie dojrzale wiec najlepiej jednak tak co 2 dni ja to tak srednio co 3 he he
 
Ostatnia edycja:
Do góry