reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

kochane lat ma sie tyle na ile czlowiek sie czuje,a ja mam w sercu 18scie :-),tylko rozum troche inny :-D
Piateczka duza juz masz corcie,moja w kwiet.skonczy 10 ;-)..a pamietam jak ja urodzilam,wydaje sie,jakby to bylo wczoraj....
 
reklama
madlen masz rację- w sercu wiosne mieć to podstawa

zresztą my się świetnie uzupełniamy- mąż próbuje poskromić mnie czasem- z marnym skutkiem hi hi. a ja wprowadzam w jego uporządkowane zycie chaos- ale i tak moje na wierzchu!!!!!!

ps. moja urodziła się 24 kwietnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiek nie gra roli modlen, piateczka wazne ze ma sie z kim dzielic zycie , ma sie w kim wspierac itp popieram modlen " w sercu wiosne miec to podstawa " kochane musze powolutku zmykac bo maz muj za pare min wra z pracy pora kolacyjke mu zrobic :-) wazne ze mozemu i tu razem sie wspierac i wymieniac radami i cieszyc sie karzdej przez nas dobrej wiadomosci , do jutra kochane , dobranoc bede napewno ok 17 bo do poludnia musze pozalawiac sprawy na miescie ale napweno bede TU z Wami :) papa
 
ja tez juz mowie dobranoc :-)
ide pod prysznic,a potem sobie jakas gazetke poczytam w lozku i bede czekala na meza ;-)
aaa Piateczka wczoraj seksi wdzianko zadzialalo :-D

moja 22
 
Byczki fajne są!!!!! Ja jestem Byczek, mój brat, moja starsza córka, a młodsza jakby sie urodziła 2 dni później to też by była Byczek (a jest Baranek).

Piąteczka - wdzianko i działanko!!!!!!
 
katrina:-) tego nie znałam! ha ha:-)

szkoda,ze mój mąż jest rzadko w domu....... wdzianka nie są potrzebne:baffled:

szukam testów , żeby rano zadziałać ale ta mała diablica dobrze schowała- własną matkę tak zrobić na szaro! ja jej jutro pokażę! hi hi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Piasteczka zostaw mi prosze troche kopytek co????????? ;-) Uwielbiam je
zwlaszcza odsmazane mniam:tak:
Sluchasz SDM??? Czyli ? Sorki ale do mnie o tej porze to juz trzeba duzymi literami :-D jestem troche zakrecona jeszcze bo przedchwila wrocilam z biezni :rofl2:
Madlen zaraz poszukam i ci wysle
I do jutra wszystkim ;-)
 
Do góry