reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

dzień dobry dziewczynki:-)

katy cytat pod Twoim suwaczkiem przypomniał mi, że kiedys bardzo lubiłam utwory starego dobrego małżeństwa no i wróciłam do tego
 
reklama
DZIENDOBEREK:-)

PIATECZKA ZROBILAS TEN TEST??? A U MNIE DOLINA TEMP IDZIE W DOL :-:)-:)-(BRZUCH BOLI CZYLI W SOBOTE @ ZAWITA:-:)-:)-( KURDE POZOSTANIE KOMBINOWANIE :baffled: TO NIESPRAWIEDLIWE :-(WIEM WIEM POWIECIE ZE DOPUKI NIE MA @ JEST NADZIEJA ALE TRZEBA PATRZEC REALNIE NIE ROBIC SOBIE ZLUDNYCH NADZIEJI :-(
DOBRA KONIES SMECENIA SWIAT SIE NIE KONCZY NA 4 CYKLU

ILONKO BARDZO ALE TO BARDZO SIE CIESZE ZE STARANKA NIE PRZERWANE Z LEKARSTWAMI TO ZA RAZ ZOBACZYSZ II KRESECZKI I WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :-):-):-)

MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH:happy2::happy2::happy2:
 
hej kobietki :) Bardzo Wam dziękuję ... :*:-) witam z kawką - piję już tylko połowę kubka- nie smakuje mi :-(
madlen pogłaskałam brzusia od cioci :-D
losiczka - głowa do góry !!!!! a nóż- widelec- :-)fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&
ania-aneczka ja mam USG 15.11. za tydz. ale od razu kazano mi się umówić też na 22.11 - gdyż 15.11. mogę jeszcze nie zobaczyć serduszka :wściekła/y:
zresztą wszystkiego się dowiem jutro u mojej lekarki.

anusia88sc
- kochana w sprawie HSG musisz poradzić się lekarza. Wiem, że oni nie dają ot tak skierowania na takie badanie. Jest ono dość bolesne. Jak leżałam w szpitalu dziewczyny mi opowiadały. Ja miałam mieć to badanie w styczniu, ponieważ jestem po ciązy pozamacicznej i mam podejrzenie niedrożności lewego jajowodu, ale po 5 m-cach starań się udało!!!! w 6 cyklu !!!! Bądź dobrej myśli!!!! Lekarz na pewno Ci pomoże i zleci odpowiednie badania :-)
 
Witam:)

Kocur wredny nie daje mi pospać ,kiedyś go za ogon powiesze......

Ilonka
najważniejsze że lekarz Ci uwierzył to już połowa sukcesu bo widać,że zależy mu na pacjentce.teraz tylko się starać:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

bietka
fajnie że widziałaś swoją kropeczkę,ja myślę ,że już na wcześniejszej wizycie zobaczysz serduszko:)

piąteczka Ty nie tylko siebie ale i nas trzymasz w niepewności i w napięciu hihi,ale dobrze bądź twarda:)

Losiczka cóż nie będę Ci mówić że dopóki nie przyjdzie..................... ale będę Cię wspierała (jakby co) w dalszych starankach i przekręcaniu męża;-)
 
dzięki viola- staram się ale łatwo nie jest tym bardziej, że jestem nienaturalnie dla mnie śpiąca i znów nie mogę przełknąć śniadania bo jak patrzę na kanapkę to mi się robi niedobrze
 
zagubiona odezwij sie kochana my sie nie gniewamy wiec ty tez nie powinnas:-):-):-) co tam u lekarza? Napisz koniecznie

violu wiem wiem dziekuje przydadza mi sie wasze rady jak uwiesc mezusia ha ha ;-);-);-)

SUONKO JAK TAM U CIEBIE????

PIATECZKA TY TO JESTES TWARDA BABECZKA JA WCZORAJ OMIJALAM APTEKI Z DALEKA ALE DZISIAJ TO NIE WIEM CZY DAM RADE :baffled: A WIADOMO JAK KUPIE TO ZROBIE GO TYLKO PO CO JAK TEMP SPADA:-( MUSZE WZIASC PRZYKLAD Z CIEBIE KOCHANA
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki!! ;-)

losiczka u mnie niewielki spadek ale nadzieja już powoli odchodzi. Wcześniej miałam przeczucie, że się udało a teraz czuje się coraz bardziej okresowo...
piateczka twarda jesteś z tym testem, ja bym już dawno zrobiła :-p Zobaczyć II kreski- BEZCENNE!!!! :-)
Ilona ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze :-p I życzę przyjemnych staranek :-p:-p
 
trzymaj się losiczka ja to mam motywację- wiem, że w razie czego bym nie wytrzymała i powiedziała mężowi - a ja muszę zobaczyć jego minę:-) ostatnio już się martwił, że prędzej zostanie dziadkiem niż ojcem:szok: zresztą on jest teraz w stanach i obawiam się , że gdybym mu powiedziała to wróciłby pierwszym samolotem hi hi- a robotę musi skończyć
 
reklama
piąteczka mam pomysł .Obsikaj test zamknij szybko oczy włóż go w kopertę i wyślij do mnie a ja napisze dziewczynom na PW ile jest kreseczek my będziemy wiedziały a Ty nie hihi
 
Do góry