reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Pa Dzoana milej nocki;-)
Anusia ja tes sie tak czuje, ale staram sie troche brac to na chlodno bo bym tylko ryczala po katach i miala pretensje do calego swiata. A tak na dluzsza mete sie nie da :no: a nie wiem ile jeszcze przyjdzie mi czekac na dzieciatko a nie chce uprzykszac zycia wszystkim do okola wiec dusze to w sobie
 
reklama
Katy a co to za str.z testami,jak mozesz wyslij mi linka,bo ja juz patrzalam na ebay'u,bo w boots wychodzi duzo za testy owu
ilonka no to teraz do dziela,jak lekarz pozwolil ;-)
bietka ale masz kochanego meza ;-) i nic sie nie boj,pewnie wszystko jest dobrze ,poglaskaj brzuszek od cioteczki ;-)
Karolina a ty jak sie czujesz ?,dalej boli ??
Piateczka twarda jestes z tym testowaniem,pelen szacun :tak:..chociaz u ciebie test to czysta formalnosc,bo az z daleka czuc mala fasolke :-)
Dzoana tule mocno i prosze nie dolowac,a jakby co to pisz ;-)
ja jeszcze poki mnie maz nie wygna z kompa,to klikam..a jutro to nie wiem kiedy do was wlece,bo do poludnia jestem troche zajeta a 2 mam meza w domu..,ale jakos wpadne do was ;-)
 
katy niczego nie duś- pisz co chcesz - my wszystko przyjmiemy i zrozumiemy:-)

jak ja chcę wierzyć w fasolkę- póki nie ma @ i jednej krechy jest nadzieja- moja córka zabrała mi testy- podobno po to , zeby mnie nie kusiły
 
Piateczka a corka ile ma lat ?
Katy trzymam kochana mocno &&&&,abys tej swojej upragnionej fasilinki doczekala sie jak najszybciej !!!!:tak::tak::-):-)
 
Wlasnie tak jest ale coz trzeba byc dobrej mysli i nie zadreczac sie tym bo wtedy jeszcze gorzej ... ja tez powolutko malymi kroczkami staram sie myslec cjlodno o tym i to samo prubuje tumaczyc mezowi ale on ma z tym gorzej bo zamartwia sie bo niedawno skaczyl 30 lat i martwi sie ze kiedys dzidzi powie mu dziadek samiast tata - to jest najgorsze bo muwi ze jestem jeszcze mloda a on .... :( boli mnie to bardzo i bradzo mi go szkoda ale wspieramy sie oboje jak tylko sie da , PRZEPRASZAM DZIEWCZYNY ZE TAK SIE TU ROZCZULAM choc troszke lepiej na duszy , wlasnie czekam na meza jak wruci z pracy i znow bedziemy rozmwiac co mozemy w tym kieunku
 
reklama
Do góry