reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie poniedziałkowo,
Byłam u doktora, ale tak jak się spodziewałam, zrobił test na potwierdzenie ciąży. sprawdził wskaźnikiem mocz, czy jest Ok (czy nie ma stanu zapalnego), zadałam jemu kilka pytań odnośnie leków, które biorę i umówiłam się na następną wizytę już u położnej.
Termin mam na Dzień Dziecka - czyli 1 czerwca.

Pozdrawiam wszystkie mamusie - obecne i przyszłe i witam nową staraczkę.

ilona - trzymam kciuki za powodzenie akcji w przyszłym cyklu!!!!
 
reklama
pyscek oto składniki na marynate
1 l wody
5 dkg soli
7 dkg cukru
1 szklanka octu spirytusowego 10%
kilka ziaren czarnego pieprzu
kilka ziaren ziela angielskiego
1 liść laurowy
1 mała cebula

cebyle w plasterki kroisz wode gotujesz i dodajesz wszystkie składniki i tym grzybki zalewasz i potem w słoikach pasteryzujesz;-)
agnes kurcze 3 nas do testowania było i wszystkie @ dostałyśmy...
pech jakiś...ale następny cykl jest nasz!!!
 
masz racje losiczka pogoda piekna w sam raz na spacerki ale ja to caly dzien przespalam. Poszlam rano na poczte i po powrocie poszlam spac i pospalabym sobie jeszcze jakby tesciowka mnie na obiad nie obudzila i to sikanie mnie tak cisnelo ze musislam sie podniesc a strasznie mi sie nie chcialo :-(
ilonko kochana przykro mi ze @ Cie nawiedzila no ale teraz jak mezus bedzie w domku to staranka zapewne beda czesto i zycze Ci Kochana by byly owocne zreszta kazda by miala juz fasolinke swoja :-) ale z drugiej strony jak juz bedzie fasolinka u kazdej to forum nasze nam padnie :-(
 
jakos za dużo było najwidoczniej tych fasolek wiec sie musiało wyrównać ale za to za jakis czas znów sie posypią !!!!!!!!!!!!!!!
losiczka- bedzie mi dziko bez tego mierzenia ale to dla mnie bedzie lepsze jednak :) :-):-):-)
miałam brac wiesiołka ale zapomniałam kupić dziś więc juz doopa blada za późno a mnie sie nie chce juz isc do apteki,ale za to kupie siemie i bede pić !!!!!!

bierzecie jakies inne witamy oprócz kwasu foliowego ??

bobofrutek
- ale za to przeniesiemy sie juz na cięzaróweczki :p a tam tez jest super:p

katrina- no piękny termin porodu :D
 
mam 27 lat. skonczylam nauke, znalazlam prace, wyszlam za mąż, mamy gdzie mieszkac. dzieci marzą mi sie od dawna, zdecydowlismy sie,ze od razu po ślubie zaczynamy staranka. minęły 3 cykle i nic. kupiłam testy owulacji. kolejne 2 cykle przeminęły-jeden z powodu nieobecności M,gdy 12dc były 2 paseczki, a ostatni-podejrzewam,że z braku owulacji...choć łudziłam się,że pewnie błędnie wykonałam test i przytulanie było 13 i 14 dc-przy cyklach 27dniowych. ale był ryk, gdy @ przyszła w 23dc, nawet na początku myślałam,że krwawienie implantacyjne...i kupiłam test. obecnie jestem w 3dc. przykro mi jak niektórzy twierdzą,że lepiej nie planować-samo się stanie. łatwo powiedzieć,gdy ktoś nie czeka. a tak każdy dzień się wlecze niemilosiernie. tłumacze sobie,że to już zegar biologiczny dzwoni-na tego pierwszego dzidziusia.
super gdy tu wchdzę i nie czuję się taka samotna w tych udrekach czekania
 
hej ada wiem jak to jest jak @ przychodzi
u mnie dzisiaj tez rozczarowanie i ryk mimo iż się tego spodziewałam bo M nie było w owulke.
ale kolejny cykl przed nami i na pewno w końcu doczekamy się fasolek.
ja dopiero w tym cyklu mam zamiar wypróbować testy owulacyjne. tak dla sprawdzenia czy rzeczywiście jest tak jak myślę. i ten cykl chce również mierzyć temperaturę ale nie wiem czy będę systematyczna.

tutaj na pewno będzie ci raźniej.

ilona mam nadzieje że mi pomożesz z wykresem temperatur bo ty specjalistka jesteś w tym
 
ada- oj jakbym siebie czytała !!!!!!!!! tak samo mnie troszkę wkurza jak kazdy na około mówi; na spokojnie, ze prędzej czy później sie uda itd , ale to nie takie proste, bo niby sie nie nakręcamy a jednak jak zawita @ to płacz lament i Bóg wie co jeszcze, sama dziś to przezyłam !!!oczy podpuchniete ale juz sie pojawia u mnie nadzieja ze kolejny cykl sie zaczął i kolejna nadzieja !!!!!!najgorsze te dni do połodnych potem juz inaczej jest !!!!!!!!
trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Agnes pomogę na tylę ile bede mogła :) :):):) najlepiej to zrób sobie na tej stronie wykres Obserwacja cyklu - enpr.pl a potem wklej w sygnaturkę to bede patrzec codziennie i komentowac jak cos :)
 
ilonka jutro jak będę mieć chwile to wkleję i będę czekać na twoją pomoc

u mnie już teraz też spokojniej
czekam na staranka, ale rano było strasznie. niby się nie nakręcałam a jednak jak na teście I krecha to jest załamka i płacz

też sobie mówię że spokojnie, bez paniki że się uda ale mówić to jedno a wprowadzić w życie drugie

trzymam kciuki &&&&&&& za kolejny cykl starań. teraz na pewno się nam uda
 
Witam popołudniu:)

Ada witaj i powodzonka:)

bobofrute
k nasze forum nie padnie jak wszystkie będą zafasolkowane to tytuł zmienimy:)

Ilonka dostałaś @?:wściekła/y:

Katrina
a usg ci nie zrobili?

A ja taka zmęczona dziś po pracy jestem ,miałam iść na zakupy ale brzuch mnie boli i chyba sobie podaruję:(

Dziewczyny muszę na sobote zrobić jakieś ciasto ale bez pieczenia co polecacie? Mój piekarnik przypala i pieczone ciasta zrobi mama.
 
reklama
agnes a myslałam ze tylko ja taka beksa sie zrobiłam i tak ten nieudany cykl odchorowałam !!!!!!!!!

Czekam wciąż na pasek św Dominika;) tyle sie naczytałam wiec może i mnie pomoże :) oczywiście modlitwa do Sw Dominika :)


Dziewczyny własnie poszłam odebrać poczte z skrzynki a tu list od sióstr DOMINIKANEK !!!!!!!

MAM PASEK POŚWIĘCONY SW DOMINIKA !!!!!!!!!!!!!!!! I TO W DZIEN NOWEGO CYKLU, TO MUSI BYC ZNAK, I JESZCZE TEN CUDOWNY SEN DZIŚ!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry