reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Hej wszystkim :) Ile tu się dzieje przez ten czas jak mnie nie było :-)
Katrina - gratulacje z całego serduszka :) Bardzo się cieszę, że Ci się tak szybko udało:)
Ilona - jestem :) dzięki, że o mnie pamiętasz ;-)
Nie odzywałam się, bo miałam taki dziwny tydzień... Ciągle gdzieś jeździłam po pracy, a to do rodziców, a to do znajomych. A weekend też zajęty, bo wczoraj byłam na koncercie Georga Michaela we Wrocławiu... Super! Mówię Wam dziewczyny jest rewelacyjny :) Nawet Mężusiowi się podobał :)
Teraz już zwalniam trochę, to będę częściej wpadać...

Dzisiaj dostałam wreszcie @, po 44 dc i po luteince... Teraz będę dopiero mierzyć tempkę i uczyć się robić wykres, obserwować śluz itp... bo tak jak już wspominałam nie wiem jak długie mam cykle... Mam nadzieje, że w tym miesiącu owulka wypadnie trochę później, bo akurat w połowie cyklu mnie nie będzie przy mężusiu przez kilka dni... :( ale może się uda... Trzymajcie kciuki, please :D

losiczka72, ViolaPop - trzymam też za Was kciuki żeby jednak te objawy na @ okazały się fasolkami :)
 
Witaj lilianko:) Dobrze że o nas nie zapomniałaś a ja mam pytanie do ciebie masz na imię Liliana czy Lilianna? czy jeszcze inaczej?
 
Viola- jak to w weekend pusto :p
lilian- no kobietko w koncu jesteś :) jak sie cieszę ze pamietasz o Nas :) w koncu założycielką wątku jestes:p wiec dawaj dobry przykład i zaglądaj :)))))) My Ci pomożemy z tym wykresem itd :) wiec jak cos to pytaj śmiało, Ja na ile będe mogła to pomogę bo sama w sumie 2 cykl bawie sie w te klocki:p

U nas fajnie minął dzień ,,,, połowa w łóżku hihi :p a potem goście wparowali wieczorkiem i teraz odjechali:) Mały juz leży i mleko wcina a mój ogląda MBTM !! :)):))))

uciekam pod prysznic i spać :)bo jutro trzeba wstać przed 5 i męza pożegnać buuu.....:((((((((((((((
Do jutra perełki :)))))))))))))))))))
 
Już obiecuję poprawę, będę częściej zaglądać :) Lilian to imię z mojej ulubionej piosenki Depeche Mode, a że jesteśmy z mężusiem fanami to się często posługuję właśnie tym pseudonimem:D hihi
Na razie wykres będę robić w excelu, zanim nauczę się tutaj wklejać cały wykresik :)
Miłej nocki i do jutra :) Idziemy spać, bo rano pobudka o 6:00 :(
 
Viola - dla obojga nas to miła niespodzianka (trudno nazwać niespodziankę, skoro sie o to staraliśmy), tylko jeszcze do nas nie dociera. Ale z czasem mam nadzieję bedziemy sie coraz bardziej cieszyć i wyczekiwać końca.
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE DZISIEJSZA TEMP 36,5 :wściekła/y: PODCIELA MI SKRZYDLA CZYLI NICI Z TEGO CYKLU:-( TERMOMETR ZAKOPANY KONIEC MIERZENIA TEMP KONIEC TESTOW OWOLACYJNYCH :wściekła/y:PODPASKI W GOTOWOSCI BOJOWEJ:-) VIOLU TRZYMAM KCIUKI ZA GRUBE II KRESECZKI:-D OBY MOJ 3 CYKL BYL SZCZESLIWSZY NO ALE NIC MOWI SIE TRUDNO I ZYJE SIE DALEJ KATRINO KOCHANA CIESZ SIE SZALENIE MOJA SZCZESCIARO:-):-):-)MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI
 
Do góry