reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

no widzisz gada ze mnie !!!!!!!
Ja tez bym juz chciała takie kreski zobaczyć :) :-D:-D
Boje sie jutrzejszego dnia...... niestety tempka mnie nie oszuka:( jak spadnie to nawet nie robie zadnego testu !!!!!!!

Wiesz ja sie nie dziwie ze sie boicie !!!!!!!!!Tyle przeszliście !!!!!!!!! Ale teraz musi być juz dobrze :))))))))

Ja tak samo sie boje jak cholera , mój też ale on tego nie da po sobie poznać !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiem ci ze moj tez nie da po sobie poznac, nic nie mowi ale jego zachoowanie mowi samo za siebie, w pierwszej ciazy od pierwszej chwili gdy sie dowiedzial glaskal i calowal brzuch, teraz stara sie nie dotykac brzucha ani nic
 
ON sie boi ze znów sie przyzwyczai do mysli ze zostanie ojcem a nie daj Boże znów mu to zostanie odebrane !!!!!!! to normalna reakcja !!!!!!!!!!!! trzeba dać mu czas, ale w głębi serca jest bardzo szczęśliwy !!!!!!!!
mój po pierwszym poronieniu od razu głaskał i mówił do brzusia, potem znów poronienie, wiec nie wiem jak to bedzie teraz jak zajde!!!!!! Ale myśle ze tak samo, on sie tak łatwo nie poddaje i nie łamię, jest 100razy silniejszy niz ja i mam nadzieje ze bedzie mnie do pionu stawiać jak bede myslec ze moze znów byc źle :)
 
nie dziwie sie mojemu bo ja tez bardzo ostroznie podchodze do tej ciazy, troche z dystansem. TO bardzo dobrze ze masz tak duze oparcie w mezu to najwazniejsze ze mozesz na nim polegac
 
hejka co do mojego to szkoda mi go zaczyna sie robic bo widze ze chłopak boi sie ze to cos u niego nie tak.....ale jak narazie trzeba czekac ja po tym jak trefny test co we wrzesniu było rodzince nie powiem do 10 tygodnia na bank
Zagubiona to co sie stało nie musi sie powtorzyc wiec prosze mi sie tu nie martwic bo pamietaj dzidzia czuje w brzuszku:*
 
Ostatnia edycja:
Ale spokojnie nie myśl o złym,ciesz sie z kruszynki, zobaczysz ze bedzie dobrze tym razem
Jesli chcesz to napisz do sióstr dominikanek i poproś o tasiemkę św, Dominika, medalik i modlitwę
Sw, Dominik jest patronem matek w stanie błogosławionym (szczególnie w ciąży zagrożonej) oraz małżeństw starających się o potomstwo.
Ja juz wysłałam takiego maila i tera czekam !!!
Wierze ze modlitwa do Sw Dominika mi pomoże przetrwać przyszłą ciązę,
Dużo czytałam o kobietach które powierzały swoje ciązę Sw Dominikowi nosiły przy sobie pasek i odmawiały modlitwę - i udało im sie wiec i Nam sie uda !!!!!!!!!!!!!:):):)
 
Witajcie :-) Widze, ze od rana nie proznujecie i form zapelniacie wpisami . Mam pytanie do naszych zafasolkowanych :-) Od kiedy zauwazylyscie czestsze siusianie? i czy mialyscie od tam mokro czy sucho? Sorki za takie pytanka ale jestem ciekawa :-)
 
wiem ze nie musi ale strach pozostaje tak jak dziewczyny ktore poronia martwia sie by kolejny raz nie poronic, tak samo mam i ja .

bobofrutek ja juz kilka dni po owulce czesto siusiac zaczelam i caly czas mam bardzo mokro ale wiem ze niektore dziewczyny maja "susze"
 
wiem i rozumie doskonale !!!!!!!!!!!!!!!!
a tak z innej beczki, jak TY kochana używałaś tego dekoloryzatora ?????? z czarnych na jaki przeszłaś ?????
 
reklama
ja kupilam ten dekoloryzator i czepek taki jak w tych amerykanskich filmach do kapania ubieraja, wymieszalam go tak jak na opakowaniu pisze tam jest ze trzymac go 40 min ale ja trzymalam prawie 2 h bo jak u fryzjerki pytalam sie to czarny potrzebuje minimum 2h na sciaganie. mi wyszedl kolor taki marchewkowy ale jak polozylam farbe ciemny blad to mam taki sredni braz. Jezeli chcesz jasniejszy kolor to musisz 2 razy rozjasnic wlosy drugi po minimum 2 tyg, i pamietaj po dekoloryzacji masz 24h by farbe polozyc



aa i musisz dobrze nawilzac wlosy po dekoloryzacji by siana nie miec, wiele dziewczyn odradza w domu robic ale ja uwazam ze to bez roznicy wazne by dobry dekoloryzator kupic odradzam joanne ten co ci podalam wg mnie jest najlepszy. ja po deko. u fryzjera mialam gorsze wlosy w dotyku niz teraz i duzo chudszy portfel bo wydalam wtedy 300 zl. dobra jest maska glis kur ( jakos tak to sie pisze ;p)ta czarna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry