reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

jestem słoneczka :*
dziękuję o pamięć........ale......... coś czuję w kościach ze jutro na maxa spadnie temperatura , bo to bedzie 2 dni przed @ jak nie spadnie to......:) bede miec malutką nadzieje :)
Dziś lepiej juz spałam, a w tą noc jeszcze lepiej bede spać bo dziś mężuś w nocy wraca :-D
Viola- brzuszek może boleć na początku i nie tylko, wiec weź no spe ona jest bezpieczna w ciąży , kazdy lekarz ci ją zaleci :) wiec jak masz i CIę bardzo boli to weź tabletke
zagubiona- no patrz ze koty to czują ......nawet nie wiedziałam :szok:jak sie czujesz??????
Aguś- hej kotek :* ten wiesiołek bierze sie do owulki?????/mnie sie wydaje ze jeszcze za wczesnie na owulkę zresztą Ciebie zawsze boli, wiec chyba nie powinnas jeszcze odkładac , tym bardziej ze wiesołek zadziałał i wcześniej sie ten sluz pojawił- tak mi sie wydaje :))))))))
losiczka-wiesiołek widze działa ..... super :) Ja tez o tym pomyślę w następnym cyklu :) a co tam :))))))))
sylwia- nie martw sie, fajnie ze tak do tego podchodzisz, tzn nie masz presji na ciąże, ze masz te dni a mimo ze nie masz checi to nic nie jest , poza tym jak wiadomo plemniczki żyją nawet i 3 dni wiec jak było cos wczesniej to któryś sie uchował , stoi na baczność i czeka az dorwie jajo hihihih :)))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki! witam was serdecznie. u nas dzisiaj zimno. teraz co prawda słoneczko trochę świeci, ale to nie poprawia mi humorku. jakoś dół dopadł :-(

czuję że zbliża się @. jakaś taka "wypluta jestem"

miłego dnia.
 
hey jak tam u was?? u mnie tempka spadła tak więc chyba jednak ten przedwczesny test sie nie mylił...ale trudno juz sie nie podłamuje tak wiec czekam na @ i potem ok połowy cyklu ide do gin zobaczyc czy cos tam urosło i moze poprosze o monitoring...
ilona widze u ciebie spadek ale to malutki tak ze nadzieja jest;-)moze choc tobie sie uda;-)
agnes nawet nie żartuj ze cie dołek dopadł bo bede czuła sie winna ze takie wczoraj zamieszanie z czarnym humorem wprowadziłam...
 
czesc kochane
ilonko- jak sie czuje hmm szczerze to sama nie wiem, rozbita troche jestem i nadal mam problem ze spaniem. Wystarczy jakis cichy stuk a ja juz sie budze, zaczynaja sie problemy ze wzdeciami brzuch mam jak na 5 miesiac :-D. Musze zadzwonic do mojego gina czy espumisan moge brac bo slyszalam ze mozna.

Viola- jak ty sie czujesz nadal pobolewa cie brzusio?
 
Cześć dziewczyny :) Jestem tylko na chwilkę żeby się przywitać :D Na dłużej to dopiero po pracy :)
U mnie wszystko oki, mierzę temperaturkę, ale nie bardzo wiem jak to będę interpretować :) kupiłam sobie 30 paseczków testów owulacyjnych i jakoś to wszystko połączę:)
U nas też słoneczko dzisiaj:) Miłego dnia!
 
Hej wszystkim :)

życzę miłego dnia :*

zajrzę tutaj dopiero w niedzielę, gdyż wyjeżdżam na wesele... mam nadzieje, że jak wyśpię się po imprezce to znajdę tutaj posta ilony o II kreskach !!!!!!!! Trzymam kciuki :)
w krakowie też słoneczko :) oby wyszło ono dla wszystkich staraczek :) przesyłam promyki nadziei !!!! :) ;-):-):cool:
 
zagubiona- a jak mąż zareagował na ciązę???????? zrobiłaś mu niespodziankę ???????

U nas tez słoneczko, nie za zimno nie za ciepło, no tak w sam raz :)
Postanowiłam ze zrobię dziś ine naleśniki- biszkoptowe :) Nooo Jaś sie zajada jak nie wiem co.,.... no pyszne takie są :)))))))))))))

bietka- udanego wesela kochana :* baw sie dobrze :)

lilian-miłego dni w pracy ;) a testy to tak od 10 dnia juz mozesz robić ;)
 
reklama
ilonko, maz jak juz pisalam potwierdzil ze niemam zwidow i na tescie sa II kreseczki, cieszy sie chyba bardziej niz ja ale tez bardzo sie boi
 
Do góry