reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Oki, będę edytować i dodawać ;) przepraszam nie wiedziałam, że tak można :D
No wiem, muszę wyluzować, staram się i wmawiam sobie, że muszę myśleć o czymś innym... Mam się czym zająć, dużo się niby dzieje teraz u mnie, a mimo wszystko moje myśli ciągle wracają do jednego:( lipa trochę, ale już nie smucę :D Musimy być wytrwałe i zająć nasze umysły czymś innym :D Idę teraz sobie przygotować coś do pracy na jutro... ale jeszcze będę zaglądać :)
 
reklama
No ja też szybko skruchę wyraziłam :D a teraz się dwa moje dodały takie same :/ tylko nie krzyczcie, bo nie wiem jak to się stało... co złego to nie ja :D
 
lilian to po prostu tą pierwszą ostatnią usuń :)EDYTUJ- POTEM USUŃ !!!!!!
Wiem jak to jest, niby pełno spraw, a jednak sie mysli o ciązy o dziecku, o tych dniach itd !!!!!!!!!!!!!!! nie jestes sama, ale ja teraz juz naprawdę jestem spokojniejsza:) UDA NAM SIE :) JUZ NIEDŁUGO :))))))))))

Ja idę małego przebrać i dać flaszkę mleka, i sama tez niedługo sie juz położe, wczoraj nie mogłam zasnąć, chyba po 23 mi sie udało to sie ciągle budziłam :((


hehe no ktoś musi tu pilnować porządek ;P ja jestem ogólnie bardzo łagodna :)
 
Ostatnia edycja:
hihi Zagubiona to Ci się fartnęło :)

mi się coś dzisiaj spać nie chce, wczoraj też miałam problem z zasypianiem, dlatego dzisiaj wolę się zmęczyć porządnie żeby od razu usnąć:)
 
zagubiona- Ja wszystko widziałam,ale oczko przymrużyłam , ale juz nie bede, bede Was poprawiać hihi
 
ja tez mialam wczoraj problem ze spaniem mimo ze na siedzaco usypialam w nocy kilka razy sie budzilam nie wiem co to moze przez ta glupia pogode

ilonko dziekuje ;p

kochane powiedzcie mi jedno wy temp. mierzycie od pierwszego dnia @ czy zaraz jak sie skonczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zagubiona- jak mierzysz w pochwie to nie musisz od pierwszego dnia , ale od 4 dnia-nie później :)
Ja jakoś sie juz przyzwyczaiłam od samego początku mierzę:)))))

to widzę ze wszystkie cierpimy na bezsenność !!!!!!
 
reklama
aha no to tak mniej wiecej mierze bo akurat @ mam 4 dni ;p

ilona no w nocy problem ze spaniem ale za to od kilku dni to w ciagu dnia strasznie spac mi sie chce
 
Do góry