reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

zagubiona- no to ja identycznie w dzien spie na siedząco,a w nocy tragedia, kręce sie z boku na bok!!!!!!!!!!! a rano jak wampir wyglądam :szok::szok::szok:
No dobra lece pod prysznic , a potem bach pod kołdrę i załączę serial Przepis na życie :)))))
Dobrej nocki kochane :)
zagubiona, trzymam kcuki za jutrzejszą tempkę jak nie spadnie testujesz>??????????????????

DOBRANOC :-):-)
 
reklama
zagubiona- no to ja identycznie w dzien spie na siedząco,a w nocy tragedia, kręce sie z boku na bok!!!!!!!!!!! a rano jak wampir wyglądam :szok::szok::szok:
No dobra lece pod prysznic , a potem bach pod kołdrę i załączę serial Przepis na życie :)))))
Dobrej nocki kochane :)
zagubiona, trzymam kcuki za jutrzejszą tempkę jak nie spadnie testujesz>??????????????????

DOBRANOC :-):-)
szczerze to troche sie boje wyniku testu ;p dzieki ze przypomnialas mi o przepisie na zycie bo kurcze przez to ze zmienili dzien zapominam o nim ;p
 
Witajcie kochane, bardzo płodnie spędziłyście dzień, a ja jak na złość nie miałam dziś neta,

losiczka - kawy inki nie lubię za bardzo, wolę już sobie całkiem odpuścić, a co do płci, to nie celowaliśmy, jest nam naprawdę obojętne czy będzie druga dziewczynka czy chłopczyk (Alinka chce siostrzyczkę!!!),

ilona - ja i tak piłam jedna słabą kawe w ciągu dnia, tak więc daruję sobie wogóle, poza tym od kwietnia biorę kwas foliowy i witaminy (Prenatal), a w składzie jest m.in. magnez,

agnes i sylwia - witajcie dziewczyny,

Martini - no cóż... nie to, żebym chciała Cie straszyć, ale piersi nie będą takie nabrzmiałe jak juz urodzisz.... ja pierwsze co, to po tym poznałam, że jestem w ciąży

Spokojnej i dobrej nocki Wam życzę
 
Sylwia witaj i powodzenia:)

Martini gratulacje:)Na kiedy masz termin?

Lilian mój mąż też właśnie na nockę wyszedł:(

Katrina nie wiem jak u ciebie ale nas jest woda mineralna muszynianka ona ma w sobie dużo magnezu,moja weronika też chce siostrę:)
 
Viola - o Muszyniance to ja sobie mogę pomarzyć.... po prostu koniec z kawą! bez tego można żyć - poprzednim razem tez za nią nie tęskniłam
 
czesc dziewczynki
chyba oszaleje rece mi sie trzesa aaaaaaaaaaaaaaa sa 2 kreski ta druga gruba ale bardzoo jasna ale az meza sie pytalam czy tylko ja mam zwidyy on tez widzi :-D
 
Będę pierwsza:)

Zagubiona
gratulacje:)jak się cieszę:) SUPER!! Teraz musimy zarażać następne;)

Katrina
niestety pewnie nie tylko kawy trzeba będzie sobie odmówić cola też wypłukuje magnez ale cóż dzidzia najważniejsza:)
Ja w poprzedniej ciąży nie mogłam w ogóle nabiału jesć w ogóle jogurtów mleka jajek sera nic.
 
zagubiona moje gratulacje jestem druga;-)jeszcze przeszlo tydzien do konca wrzesnia a juz 4 dzidziusie mamy o matko jak fajnie:-):-):-) ja tez chce:-) sylwiawitamy goraco dziewczyny slijcie nam ciazowe fluidki czujcie sie dobrze dbajcie o siebie i o malenstwa milego dnia
 
reklama
Do góry