reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

zagubiona a o ile spadła?????????
bobofrutek-działajcie ,działajcie:) który masz dzien cyklu??????????
 
reklama
kurcze wiec nie bardzo coś juz...... wydaje mi sie ze jednak @ przyjdzie :((((((((((((((((( bo jak tak spada to nie ma dużych szans !!!!!!!!!!!!!:(((
 
ilona @ mialam 3 wrzesnia wiec juz marne szanse na dzidzie ale u mnie to noc nie wiadomo bo odstawilam tabletki wiec mam cykle rozwalone.
 
witajcie - mała w przedszkolku, zaraz idę po jedzonko do sklepu i trochę poleniu****ę, powiedzcie mi czym można zastąpić kawę??? muszę ja odstawić, bo mi magnez bardzo wypłukuje, juz mi mięsień w udzie zaczął drgać, a to nic dobrego...


Viola - gratulacje!!!!!
 
katrino a pij sobie kawke ale inke ja ja uwielbiam a powiedz mi moja szczesciaro w ktorym dniu cyklu zaciazylas tzn celowaliscie w konkretna plec?violucorke juz masz no to chlopak jak najbardziej:-) I TAK JAK SOBIE OBIECALAM ZADNYCH POMIAROW TEMP LYKAM FOLIK DZISIAJ DOKUPILAM OLEJ Z WIESIOLKA BO ZE SLUZEM TO U MNIE MARNIE NA WIECZOR LYKNE WAPNO BO CZYTALAM ZE JAK SIE NA WIECZOR LYKA TO NIE MA NUDNOSCI DZIWNE TO DLA MNIE ALE ZOBACZYMY W IMIE CIAZY W IMIE PLANOWANEJ CORECZKI WSZYSTKO MOGE LYKAC:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bobofrutek - nic nie zaszkodzi działać ,,, może akurat dopiero bedzie owulka !!!!!!
zagubiona- ja nadal trzymam kciuki !!!!&*&&&&&&&&&&&&&&&&&
katrina- może pij ale jedną dziennie i słabą z mleczkiem...... no i bierz magnez przy okazji !!!!!!!!!

losiczka-wapno na brak mdłości ????????pierwsze słyszę hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry