reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witajcie poniedziałkowo,
Ponieważ w tamtych testach kreska taka blada była, to zrobiłam sobie jeszcze inny (DIGITAL) i mam czarno na białym - Pregnant 2-3!!
Ale wcześniej juz to przeczuwałam, bo u mnie pierwsze co, to po piersiach mogę poznać i tak było tez i tym razem.

Nie pamiętam która sie pytała o tabletki W5 - jak kupuje w Lidlu, bo nie mogę dostać tabletek Finish to te droższe (chyba 5 in All), bo są lepsze.
Zmykam robić obiad - do później.
 
losiczka ostatnio myli mnie z Violą coś hehe :p
katrina- dzięki, kupiłam dzis te tansze ale kupie i te drozsze a jak i te bede do bani to przezuce sie na lepsze np finish czy calgonit

Katrina jak Ja zazdroszczę tych II kreseczek :)
 
ILONKO O MATKO BARDZO PRZEPRASZAM ALE NIE WIEM CO SIE ZE MNA OSTATNIO DZIEJE TZN CIAGLE MI SIE CHCE SPAC MAM ZAWROTY GLOWY I JEDYNA MYSL TO ZE TO OD KWASU FOLIOWEGO ODKAD ZACZELAM GO BRAC JEST COS NIE TAK ZE MNA CZYTALAM ZE RZADKO ZDARZAJA SIE SKUTKI UBOCZNE ALE JA JE CHYBA MAM :baffled:
 
losiczka nic sie nie dzieje, wiadomo o co chodzi :) tak zmieniłam .... ja lubie zmiany hehe ;)
kotek jak chcesz coś dodać to po prostu edytujesz ostatni post tak zeby nie było np 3 postów pod rząd Twoich :) te 2 ostatnie posty powinny znaleść sie w tym o 16:59 :)
może i faktycznie tak reagujesz na kwas !!!!!!!!Moze i ta moja senność tez jest związana z przyjmowaniem kwasu ...hmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Melduję się po pracy :) Już zdążyłam trochę odpocząć i się zdrzemnąć nawet muszę przyznać i teraz mogę już pisać :)
Chyba każda z nas tak po cichutku zazdrości tych dwóch kreseczek:) ale oczywiście cieszę się razem z Tobą Katrina:) Ja nawet sobie nie potrafię wyobrazić tej radości, dla mnie to jest jakaś abstrakcja - bycie w ciąży, bo nigdy tego nie przeżywałam, staramy się o pierwszego maluszka:) już się nie mogę doczekać:)

Dzisiaj kupiłam sobie testy owulacyjne... używacie może? Ja mam zamiar, ale nie wiem w jakim momencie zacząć testować, bo (jak wspominałam) nie mam pojęcia jak długie mam cykle... Kiedyś zanim zaczęłam brać tabletki anty (a to było dawno) miałam 32-34 dniowe.. Mam nadzieję, że ten cykl nie pójdzie na straty przez mój wyjazd i się owulka opóźni trochę:)

A co dzisiaj porabiacie? U nas pochmurno jest i mam zamiar zrobić sobie czerwoną herbatkę i obejrzeć Prywatną praktykę (mężusia nie ma więc wykorzystam to na durny serial hihi). Nic mi się nie chce robić...
 
ilona - nowy awatarek, fajny
losiczka - ja tez tak w duchu zazdrościłam dziewczynom, które juz miały pewne, że im sie udało, ale na prawdę w tym cyklu dałam na luz i nie myślałam o tym (sprawdziłam tylko orientacyjnie kiedy powinny byc dni najbardziej płodne i tyle), czuję sie bardzo dobrze, właściwie, gdyby nie to, że zaraz musze zmienić staniki na większy rozmiar i mam bardzo wyczulony węch, to właściwie nie czuję, ze coś się zmieniło, a właściwie to jest jedna rzecz - tak jak w poprzedniej ciąży - włącza mi sie opcja JEDZENIE co 4 godz., ale zjem kromeczkę i na 4 godz. spokój (do następnego ssania w żołądku),
 
reklama
katrina no zobaczymy jak podsumujesz I trymestr za jakiś czas :p jak znosiłaś poprzednie ciąze??????
lilian- najlepiej sprawdzać w Twoim przypadku mniej więcej od 12 dnia cyklu z tymi testami, bo jak nie wiadomo to mysle ze tak bedzie OK !!!!!!!!!!

A ja w sumie dziś nic nie robiłam,...:szok: no oprócz tego co musiałam,czyli zakupy,obiad, sprzątanie!!! wiec miałam dzien lenistwa tak naprawdę, ale pogoda taka w kratkę ,raz słonce raz deszcz!!!! buuu....!!!!!!!!
 
Do góry