reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Agnes witamy serdecznie:)
Tak nogi do góry to podstawa :)
Jak będzie synek to będzie Szymonek jak córeczka to chyba Liliana:)

Ilona będę w niedziele mocno trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Hej! Mam 29 lat. Od 3 cykli staram się o nasze pierwsze dziecko. Póki co bez II kreseczek. Więc mam nadzieję że w waszyn towarzystwie łatwiej będzie znosić oczekiwanie na upragnione II krechy
 
Viola- dziękuję, nie nastawiam sie jak mówię.....niby testować powinnam w poniedziałek, ale mój P jak co poniedziałek jedzie w delegacje wiec jak cos to nie chce świętować osobno tego wydarzenia,a moze w niedziele juz bedzie cos widać jak jestem w ciąży......:D ale i tak nie wierze, wiec to tylko takie gdybanie z tym testem :p
agnes a teraz kiedy spodziewasz sie @????????
 
26.09 powinna być. I myślę że ten cykl to chyba stracony. Póki co nie widzę żadnych objawów.

Może któraś mi podpowie jak wkleić suwaczek?
 
agnes to jest nas juz 3 testujące w poniedziałek :p ( no ja jednak w niedziele zaryzykuje juz )
trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja jestem mega rozpulchniona w środku...hmmm......ale nie nastawiam sie bo podobnie było w poprzednim cyklu, tzn teraz bardziej :p

tu masz np stronkę suwaczków http://www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html tworzysz tam suwaczek a potem na samym koncu pojawia Ci sie kod BBC który musisz skopiować a potem wkleic do swojego profilu( SYGNATURA)

jak będa problemy to pisz,
 
Ostatnia edycja:
Wstawianie suwaczków do podpisu​


1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w prawym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ

Może bedzie Ci lepiej to zrozumieć :)

Agnes w moim przypadku to ja nie patrze juz na objawy, bo niektóre mogą byc urojone
no ale mam cyce nabrzmiałe lekko, w srodku nieżle rozpulchniona hmmmmmi tyle chyba :p ale to zaden objaw ciąży, róznie dobrze to moze byc na @ :p

a u Ciebie ???????????
 
Ostatnia edycja:
Ja już też przestaje szukać objawów bo wydaje mi się że mam wszystkie możliwe a potem nic z tego. Pobolewa mnie tylko brzuch ale to raczej na @. Piersi bez zmian. Chociaż zawsze na @ bolały a teraz nic

Dzięki za poradę z suwaczkiem. Widać dałam radę :-D
 
reklama
violu no szymonki sa slodkie moj ma szare oczka krecone blad wloski i rzesy do nieba:-) a lilianka piekne imie a wy moje drogie kolezanki testujace w poniedzialek pamietajcie o mnie nie chce tu sama zostac:-( zartuje ;-)oby jak najwiecej fasolek jak powysylacie mi te swoje ciazowe fluidki to zaraz zaciaze:-)agnes witam serdecznie
 
Do góry