reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

scotland brawo dla małej !!!!!!!!!!! U nas są jeszcze wpadki niestety, tzn siku ładnie robi na nocniczek , a jak popuści to od trazu leci do nocnika także wie juz o co chodzi, ale nie zawsze zrobi ta śmierdzącą sprawę do nocnika :baffled: ale to dopiero pare dni jak nie ma pampersa w dzien wiec licze ze niedługo juz bedzie lepiej !!! no ale pilnowac muszę ciągle, wczoraj np pytam sie chcesz kupke .....a Jaś ze nie, a za pól minuty kupa juz była w majteczkach :baffled:
bobo od czasu do czasu lepiej iśc na gotowe mimo ze ciągle to samo ale nie musisz stać przy garach :)
 
reklama
Scotland u nas też pogoda żarty sobie robi Bobo-a to raz za czas przetrwasz obiadek u teściówki:-) Karolina-moja teściówka też tak ma dlatego jak ona mieraz mnie o coś pytała to jej powiedzialam że przecież dla nie nie ma nas tylko Andrzej i ona :-D to sie niby poprawiała później
 
Ilonka to trzymam kciuki wazne ze synek juz sie nocnika nie boi. Ja jeszcze pampersa nie sciagam moze za pare dni sproobuje ale z tej kupy w nocniku, a nie na stole, podlodze czy parapecie ciesze sie jak dziecko:-D:-D
 
scoti przypomniala mi sie sytuacja jak Twoj maz zapytal Cie czy Maya sie zesrala na podloge a Ty z bananem na buzi chcialas mu powiedziec o ciazy hihi wtedy niezle sie usmialam . Kochana daj fotke brzuszka
 
Wiolka dobrze ze jest tu moja mama, ona kurde zawsze zauwazy jak mala chowa sie po katach albo pod stol i juz wie ze cisnie grubsza sprawe ale na nocnik z regoly jest juz wtedy za pozno.

Bobo ja brzuszek mam spory ale to niestety sam tluszczyk jeszcze po majeczce jak wyskoczy cos bardziej ciazowego to zdjecie zrobie napewno:sorry2:
 
scotland najwazniejsze ze zawoła kupkę, napraawde duzy sukces !!!!!! bo jak np sie zesika to pół biedy , gorzej przebrac z kupy :baffled: :-p ale podobniez dziewczynki szybciej łapią :) my tłumaczymy Jasiowi ze juz nie moze robic do pampersa bo niedługo bedzie musiał oddac pieluszki Pawełkowi i chyba troszke skutkuje !!!!!!! a jak zrobi na nocnik to taki zadowolony chodzi i powtarza ze Jas jest juz duzy :)
 
Scotland-jak my Nastke uczyliśmy robić na nocnik to zdarzyło sie jej nieraz zrobić kupe mężowi na ręke:-D albo obok nocnika też były z nią przeprawy Aga-kobieto ty sie nie przemęczaj przed wizyta u gina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry