reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Aga-ja mam okna pomyte i firanki pozmieniane teraz czekam jak małą z przedszkola przywiozą a koło 16 pójde gina jak będzie duż kolejka to zajme sobie za kimś i do domu wróce to teraz sobie dychnij zanim pojedziesz do lekarza:happy2:
 
reklama
Aga ja mam tak samo zawsze w dzien wizyty, od rana coś robię konkretniejszego, przeważnie jakieś porzadki w szafkach czy szafie albo łazienkę na błysk czyszczę aby tylko dzien szybciej zleciał, i dziś tak samo, kursuje od łazienki do kompa, od pokoju Jasia do kompa hehe !!!!!!!!!!!!!
Tesciowa miała być koło 12 ale bedzie za godzinkę wiec szybka kawką a potem zacznę sie szykowac, bo dopiero o 17 wyjdę sobie spacerkiem !!!!!!!
 
:(:(eh chyba musze zadzwonic do gina chyba cos sie dzieje ehh dziwne uczucie mam w dole brzucha do tego bol glowy i cisnienie 120/80 a zazwyczaj mam 110/60 :( ale boje sie ze na same swieta do szpitala znowu trafie ehh
 
zagubiona no to koniecznie dzwoń i daj znać co powiedział lekarz, moze bedzie trzeba jechać na szpital !!!!!! kurcze oby jednak było wszystko OK !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
scoti jak mozesz wpmi wizyte na 12 kwietnia;-)
zagubiona &&&&&aby wszystko było dobrze;-)
bobo widzisz jednak ciąża gratulacje!!!ci ze od strony mojego męża nikt nie wieze jestem w ciąży za to jak powiedziłam mojemu bratu niby w tajemnicy to za pare dni juz cała rodzina wiedziała....
scoti ilonka fajnie ze wam sie udaje odpieluszkowac dzieciaczki ja próbowałam Michała ale kurcze za nic nie pójdzie na nocn ik ani nie zawoła w sumie to jeszcze tak dobrze gadac nie umie.no przestałam go narazie uczyc...
 
agnieszka JAK SIE CZUJESZ??????????
nie martw sie, Jaś jak miał 2 lata na widok nocnika spierdzielał gdzie popadnie także daj mu czas, on jak dojrzeje to wtedy bo na siłe nie ma sensu, bo bedzie odwrotny skutek !!!!!!!!!!!!!!!!!! także ma czas jeszcze !!!!!!!!!!!! Ja miałam dopiero gdzieś maj/czerwiec zaczynać ale jak mąz był w domu pare dni to sam go zaczął uczyć, i tak minęło pare dni i np dziś juz sam normalnie mówi "leci woda" i biegnie po nocnik co wczoraj jeszcze popuszczał albo sama go co godzinę wysadzałam !!!!!!!!
 
reklama
Do góry