reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Cześć dziewczyny :) Jaka dzisiaj piękna pogoda! cudownie, słonko świeci, aż się żyć chce :)
polaa dzięki za PW :)
A mnie nie ma w tej tabeleczce... :-(

Tak się wczoraj cieszyłam, że 1d cyklu mam, a tu @ się jeszcze nie rozkręciła, więc już nie wiem czy mam liczyć, że to pierwszy dzień czy uznać to za plamienie...wrrr

agnieszka a czemu tak dziwnie masz ta lueine brac, tzn, w 24 i 26 dc? ja na wywolanie mialam brac ciurkiem przez kilka dni po dwie na noc, a teraz w tym cyklu na wyregulowanie od 15 do 24 dc...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madlen, no to przesyłam CI tą energię moją kochana...... frrruuuuuuuuu.... :-D:cool2::happy: hihii Nie ma co się dołować, zróbmy sobie teraz kawkę z mleczkiem i jakieś ciasteczko albo czekoladkę (ja mam z okienkiem) i zaraz się nastrój poprawi :-)

A skąd jesteś, że u Ciebie pada? Ja okolice Wrocławia, Legnicy...:)
 
madlen przesyłam energię i dobry humor :))) :-) w Krak, pięknie świeci słońce ...
ilonka, no właśnie może mąż dostanie prezent później .... ??? :) :-):-) ja bym nie mierzyła temp - bo bym się bała....
 
Lilian mieszkam w krainie deszczu..irlandia pln.
ide zrobic sobie kawke i zjem jakies ciasteczko,moze moj humor sie poprawi..;-)
wczoraj strasznie bolaly mnie piersi,a dzisiaj juz jest spokoj..maz mowi ,ze sa wieksze..hmmm...mam nadzieje,ze nie powiekszaja sie na @,tylko z innego powodu..;-)
 
zZagubiona a może żołądek boli bo mdłości Cię jakieś najdą ?????

kurde ja to jestem krejzolka..... wpisałam sobie oczywiście w kalkulator porodu datę OM i długość cyklu i już sobie policzyłam kiedy urodzę ... jeśli by ten cykl był owocny ... wyszło, że w swoje 28 urodziny w lipcu !!!!!!

mój M. krzyczy, że tak się nie robi, że się nie zapesza .... i w ogóle :(
pewnie ma racje ....
Wy też tak robicie... kiedy tli się w Was nadzieja ?????? :) :-)
 
bietka ty to jestes dobra :-D..ja jedynie co sobie licze,to ktory to moze tc..ale daty porodu jeszcze nie liczylam ;-)
i poki nie zobacze 2kreseczki,nie licze..
ale tobie jakby udalo sie w swoje ur.to bylo by super !!,wiec trzymam mocno &&&&&,aby wasze ostatnie przytulanki byly udane i byla mala fasolinka :tak::tak:
 
madlen i Ja także przesyłam promienie słoneczka bo u mnie także pięknie za oknem ale zimno !!
aga no właśnie dlaczego tak dziwnie bierzesz tą lutkę?? luteine sie bierze od 5 do 10 dni potem odstawia a po paru dniach przychodzi @, jeden przyjdzie dzien po odstawieniu, innej do 5dni nawet !!!!
lilian- powiem szczerze ze ja zawsze mam najpier plamienia a potem sie rozkręca ale od tego dni plamienia liczę juz cykl,bo te plamienia nie sa małe ale tez nie żywa krew , dopiero na drugi dzien mam juz żywą krew!!!!!
wiadomo ze prezent spóźniony to nie to samo co w dzien urodzin, ale przeciez tego nie przyspieszę, choćby ściany srały a mury pękały :-D:-D no a szkoda ze sie nie da :-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
poza tym wole sie nie nastawiać :-p

bietka nie jestes sama kochana, ja od razu jak dostaje @ patrze na kiedy bedzie termin jak coś
mnie wychodzi na 4 lipca !!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hih niezłe jestescie z tym liczeniem terminu porodu haha, ale zaraz też sobie sprawdzę jak by to było jakby się w tym 3 cyklu udało teraz :)

no to chyba powinnam policzyć tak jak Ty Ilonka, tyle, że dzisiaj drugi dzień i się jeszcze żywa krew nie pojawiła więc nie wiem

wpiszcie mnie też do tableki :-) ja też chcę być :)
 
Do góry