reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
kochana wcale ze nie prawda ja bylam na poczatku 5 tc mialam ponad 1000 i tez nie bylo nic widac wiec nie wiem czemu twoj doktorek cie straszy i pierd**oly opowiada dzidzie widac 6-7 tydz i ci powiem ze w pierwszej ciazy w 6 tyg i kilka dni widzialam pecherzyk bardziej niz dzidzie dopiero przy nastepnej wizycie maly byl widoczny
 
bobo kochana nie martw sie niczym najważniejsze ze betka rośnie!!! a kiedy masz wizyte???!!
zagubiona to lepiej sprawdzić i upewnic sie u lekarza lepiej zapobiegac nizleczyc jak to mowią!!!
viola i reszta zafasolkowanych dziewczyny KUUUURCZE jak ja wam zazdroszcze!!!!myśle ze od nowego cyklu mi sie bobas trafi a moze nawet i 2;-)no bo bliźniaków na naszym wątku jeszcze nie było!!!!
a wiecie cio zkumkałam moją koleżanke z kuzynem mojego M!!!ciesze sie bo on taki wstydliwy w zapoznawaniu dziewczyn!!!

BOBO kochana nie martw sie dziewczyno tak bo tylko sobie mozesz zaszkodzic nie potrzebnym stresem!!!
 
Ostatnia edycja:
Violu bardzo ladny wozek..;-)
a apropo kupowania przed porodem,to ja wozek dla dzieci mialam juz w 6 albo 7 miesiacu,stal u mojej mamy,a jak bylam 8-9,do mialam juz w domu..nie wierze w zadne zabobony,co ma byc to bedzie..
Bobo betka rosnie i nie wkrecaj sobie niczego,bo zwariujesz..:tak:
Justyna,Losiczka kciuki mocno zacisniete &&&&&,:tak::tak:
a ty Losiczka jak nie masz imienia dla dziewczynki,to moze faktycznie bedzie ta cora ?,zycze ci tego kochana z calego serca !!:-):-):-)
a ja dzisiaj z wami za duzo nie poklikam,bo mam dzieci w domu..cora jeszcze spi,syn siedzi przed tv..,ale pewnie zaraz bedzie "mamo moge na komputerrrr?..,
milego dnia ;-)
 
kobieto nie fisiuj bo zaraz kopniaczka w dupeczke dostaniesz rosnie miesci sie w normach i to jest najwazniejsze moze owulke mialas pozniej i twoj dzidziulek jest mlodszy niz ci sie wydaje wiec zachowaj spokoj

trzymajcie kciuki ide do lekarza o 13.45 :D
madlen przypomnialas mi ze chcialam link do mojego wozka wkleic ;p
http://urwisolandia.pl/pl/wozek-wielofunkcyjny-twister-firmy-prampol-3w1.html ja mam pomaranczowy, gondola jest fajnie wyprofilowana moze sluzyc tez za bujaczek ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was po weekendzie:-)
Mam nadzieje, że nastroje dopisują i że tak będzie przez cały tydzień:-D U mnie zimno, ponuro, że aż nie chce się wychodzić z domu:no: odpukać, jak narazie mdłości brak- tylko ciekawe jak długo???;-)bo coś ostatnio mój szkrabek daje mi nieżle popalić:-)
Mała Mi i Madzienka witajcie w naszym gronie:-) Mam nadzieję, że niedługo i Wy zafasolkujecie:-D A gdzie się pojawia nasza Ilonka???:-) No dobra, mykam na chwilkę, bo muszę niestety lecieć na pocztę i pranie wstawić. Do usłyszenia później:-)
 
reklama
Do góry