reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
hej dziewczyny!
nie było mnie przez weekend i musiałam was nadrobić.

Witam nowe staraczki.

Dziewczynki u mnie mega załamka. Choroba mnie dopadła. Wczoraj goraczka i cały dzień w łóżku. :wściekła/y:Dzisiaj już bez gorączki ale to pewnie dlatego ze cały czas na lekach jestem obniżających gorączkę. Więc moje mierzenie temperatury chyba w tym miesiącu nic mi nie pomoże. Dzisiaj musiałam iść do pracy ale od jutra chyba w domu posiedzę i będę się leczyć.
Teraz jest mój najlepszy czas na staranka a tu sił brak i pewnie kolejny cykl stracony:-(
Dlaczego ja mam takiego pecha?
 
agnes widzę ze i Ciebie dopadło :szok:kuruj sie, zdrówka życzę !!!! mam nadzieje ze cykl nie bedzie jednak stracony !!!!! :tak::tak:to nie pech po prostu teraz taki okres, np w moim otoczeniu prawie każdy chory !!!!!!!:szok:
 
No wlasnie justynko co to za test? Jak ja sie czuje ? Normalnie nawet sie nie nastawiam bo pewnie nici z tego cyklu poprostu byloby to za cudowne zajsc w 3 cyklu dziewczynkowym jak syna ostatniego plodzilismy 7 cykli w tym cyklu bralam wiesiolek i smieje sie ze cos mi sie cykl pokrecil bo sluz mam teraz a nie przed owulka:-)

A MOZE SZCZESCIARY PUSZCZA NAM JAKIES BOCIANKI DAWNO NIE BYLO WARTO BY BYLO WYLAPAC JAKIEGOS PRZED TESTEM :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
losiczka tylko 5 dni jeszcze-zazdroszczę !!!!!!!!!! ja maaaaaaało mam śluzu :( kurcze na bank bede pić siemie lniane w nastepnym cyklu, bo od 2 cykli mam tylko jeden dzien BJ a tak albo sucho albo coś sie pojawi raz na dzien w dniach płodnych :-( i może to tez byc problem w zajściu- sama nie wiem !!!!!!!
Ciekawe czy była ta owulka juz czy nie..... dziś ostatni dzien tak naprawdę na ból owulacyjny, albo bedzie bezbolesna owulacja w tym cyklu albo bedzie jutro:( a tego bym nie chciała:( bo beta mi nie wyjdzie w razie czego jeszcze 21 pazdziernika :( buuuuuuuuuuuu
losiczka- nie trać nadziei , to ze z małym 7 cykli sie staraliście nie znaczy ze teraz bedzie dłużej :p ja trzymam kciuki, i dziękuję za komplement :p :p:p
 
ilonka co ja mam myslec teraz o moim wykresie? no niby dopiero dzisiaj zaczynaja sie u mnie płodne dni ale jak tak dalej będzie to nie wiem czy coś z tego wyjdzie. mimo wszystko od dzisiaj robię testy owu i może sie zmobilizuję na starnka
 
losiczko alez prosze bardzo lapaj bocian-niosacy-niemowle.gif
dziewuszki uciekam do lekarza :*
 
zagubiona- trzymamy mooooocno kciuki &&&&&&&&&&&&& wracaj szybko do nas ze zdjęciem fasoleczki :) albo i dwóch fasoleczek :)
agnes- rób testy i może w najbliższych dniach poczujesz sie lepiej i męza wykorzystasz ;D
 
reklama
dziewczynki no macie racje juz troszke wydalam na te wszystkie bety no ale swiety spokoj dla mnie wazniejszy szczegolnie ze w poniedzialek lece samolotem i wole wiedziec ze napewno jest wszystko ok. w czwartek jeszcze raz beta i na 17 wizyta u gina i mam nadzieje ze juz bedzie fasolinke widac :-)

przesylam ciazowe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
 
Do góry