reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witajcie Kochane :-)

Nie bylo mnie w weekend bo pojechalismy do moich rodzicow powiedziec im o dzidzi. Oczywiscie ja sie poplakalam a oni ze mna hihi. Ogolnie to wszyscy sa bardzi szczesliwi. Z dolegliwosci ciazowych to hmmm w sumie to czuje sie jakbym w ogole w ciazy nie byla bo nic mi nie jest hehe czasem cos zakluje w brzuchu i tyle i az sie zastanawiam czy ja naprawde mam w sobie fasolke hihi. Dzis bylam znow zrobic bete i oczywisnie jak bede miala wyniki dam znac :-) ale tak mi dzis wbila ta igle ze juz mam sinika a co bedzie pozniej?

Losiczka co do bigsu to jakos mi sie juz go nie chce wtedy raz mi sie chcialo i juz :-)

Viola wozek ladny wazne zeby byl wygodny dla dzidzi i przede wszystkim bezpieczny tzn nie wywrotny. a chcesz wozek kupowac przed porodem?

Dziewczyny powiedzcie mi czy mozna pic kawe bedac w ciazy? Mi tak kawa smakuje ze moglabym ja pic ciagle hehe.

Witam nowe staraczki :-)

Kto testuje w tym tyg?

Milego dnia dziewuszki :-)
 
bobofrutku muszę wózek przed porodem kupić bo ze szpitala trzeba odebrać dzidzię z fotelikiem lub z gondolą,słyszałam nawet,że w niektórych szpitalach fotelik to już wymóg inaczej nie chcą dziecka wypisać.

A z kawą nie przesadzaj, można ją pić w ciąży ale trzeba wziąć pod uwagę,że wypłukuje z organizmu potrzebne minerały np wapń i magnez
 
Viola no ja tez tak chcialam ale mi wozek kupuja moi rodzice taki maja zwyczaj ze zawsze u pierwszego wnuka od swoich dzieci kupuja wozek ale oni mi mowili ze mi kupia po porodzie wiec nie wiem co z ta gondola ? beda musieli cos kombinowac hehe

Jak bylismy u rodzicow to rozmawialismy o slubie no i padlo ze w styczniu wezmiemy. W listopadzie idziemy na nauki tata ma znalezc sale i orkiestre fotografa i kamerzyste. nie bedze z tym problemu chyba bo to styczen i niktr wtedy slubu nie chce brac bo zimno a mi to nie przeszkadza hehe :-)
 
losiczka zycze dwoch kreseczek :-)

justynka Tobie rowniez :-)

a gdzie sie podziewaja ilonka i zagubiona?

ilonka to chyba dajel ma staranka i ta ziemia sie trzesie hehe

Viola czy czujesz ze masz jakis inny brzuch? ja mam taki jakis nadety napuchniety no ale na to zeby rosl to jeszcze za wczesnie nie?
 
Losiczka jak u nas w sklepie nie będą chcieli mi ściągnąć danego koloru to bedziemy jechać do panoramy to może na jakąś kawę się umówimy hihi

bobo
może będziesz miała od kogo pożyczyć ja niestety nie mam:( brzuch mam trochę większy ale to nie przez ciążę . Ja 2 lata temu rzuciłam palenie i zaczęłam tyć, a że jestem drobnej kości to poszło mi w brzuch hihi. ale gdzies czytałam że od 9 tyg brzuch się powiększa.
 
Ostatnia edycja:
bobo jestem jestem, u mnie pogoda ponura w kominku sie pali i tak jakos dobrze sie spalo wreszcie ;p. U mnie tez rodzice wozek kupili a lozeczko z posciela i wszystkimi bajerami babcia chce kupic tz mam znalezc jakie a ona zaplaci :D

Zaraz musze zadzwonic do lekarza by mnie dzisiaj przyjal strasznie plecy mnie bola kuje lewa strona brzucha a wczoraj plamienie ( krotkie ) rozowe mialam wiec niech sprawdzi co sie dzieje,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry