reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

piąteczka no ja chętnie bym z tobą posiedziała ale kończę pracę a w domu neta póki co nadal niet. ale myślami będę przy Tobie. długi lot cię czeka?
 
reklama
cioteczko a to moze jak sie rozkręciłaś to powiesz mi czy u mnie bedzie Zosia czy Pawełek ???? :laugh2:
bidulko ale pewnie i 5 razy bys sie przesiadała aby juz tam być !!!!!!!!!!!!!!!!
 
kochane uciekam pomalutku do domku. muszę trochę odpocząć w końcu. a jeszcze prasowanie mnie czeka:wściekła/y:

piateczka spokojnego lotu i samych dobrych wiadomości. jak będziesz miała okazje to pisz tu do nas. my trzymamy za was kciuki.
 
agnes wypoczywaj a prasowanie nie zając niestety nie iucieknie wiec dziś tego nie musisz robić :) zostaw sobie na L4 hehe :)
 
no ilonko niby nie zając ale wstyd się przyznać od soboty na mnie czeka i chyba dzisiaj już się nim zajmę

buziaki, miłego wieczoru
 
piąteczka i takiej odpowiedzi oczekiwałam :-D te ostatnie godziny zawsze sie tak dłużą, pewnie nie zaśniesz dziś ale musisz być wypoczęta tym bardziej ze tak wczęsno musisz być na lotnisku !!!!!!!
agnes oj tam jak pare dni poczeka to sie nic nie stanie :) do jutra :)
 
reklama
ilonka tym bardziej teraz. a Ty dbaj o Was. może w samolocie padnę. na razie za duża adrenalina. i cieszę się i boję i sama nie wiem co
 
Do góry