reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Rozia - ja sie czuje bardzo dobrze, a maluszka to ja czuje już od 16 tygodnia. Wierci sie i kreci, ale kopniaczki są sporadyczne, raczej się przemieszcza pod skórą i ostatnio miewa czkawkę... fajne uczucie.

anisiaj - daj spokój już tym googlom, poczytaj sobie coś bardziej relaksującego, a w poniedziałek dowiesz sie co i jak.

Dzoana - te wszystkie wykwity na skórze to zasługa pracujących Twoich hormonów. Niestety to normalne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
łatwo nie będzie ;) poza tym do Was też trafiłam dzięki guglowaniu ;)
Google fajna sprawa, tyle, że na różnych stronach są często gęsto sprzeczne informacje. Ja w końcu przybiłam na to forum i jest git:-)
Strasznie mi się spać już chce, a tu jeszcze ponad 4 godziny pracy:-(
Katrina, mam nadzieje, że moje hormony dobrze pracują, skoro juz przez nie musze znosic syfki na twarzy:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziendobry wam

umnie troche zamieszania dzieci maja ospe wietrzna

troche sie obawiam choc mialam ja w dziecinstwie ale moge mies polpascia
wczoraj dzwonilam do poloznej poinformowalam ja swtierdzila ze nied mam sie czego obawiac ale mowie ze jest zagrozenie polpasciec aaa to tak musisz isc do lekarza swojego na badanie krwi cala anglia mamemu trzba sie diagnozowac i im mowic jakie sa zagrozenia
troche jestem jeszcze przeziebiona samopoczucie okropne :-( maly wstal o 5 i oglada bajki wiec nie pospalam

moj tez wariuje zebym nie miala stycznosci z dziecmi ale to jest nieuniknione
 
Dzień dobry!

Nadrobiłam, ale trudno mi Was zapamiętać za co z góry przepraszam...

Dzoana- napisałam Ci pod wykresem, zgadzam się z dziewczynami, że to może być zagnieżdżenie i za to trzymam kciuki :)

Katy-
jak ja Cię zaraz zdrowo kopnę w du... to w tym locie do Polski dolecisz. siedzisz tutaj i nigdzie się nie ruszasz. choć ja wiem, że jest trudno, bo to forum choć bardzo pomocne czasem niepotrzebnie nakręca i wtedy jest już mniej fajnie. ja na przykład wcześniej nie wiedziałam o pustych jajach i nie zastanawiałam się zbyt intensywnie nad ciążą pozamaciczną, a teraz??? nie wspominam już o piętnie poronień, bo to mnie przytłacza zbyt bardzo. Dlatego rozumiem, ale nie wolno Tobie nigdzie stąd iść, rozumiesz? Kto zostanie ze mną i mnie do pionu postawi jak za bardzo będę świrować??? No więc...

Aniab- te złe chwile szybko mijają, więc przemyśl jeszcze raz czy warto nas zostawiać, bo gdzie znajdziesz więcej takich świrusek jak my?

anisia- witaj. qrcze badania hormonalne robiłam chyba dwa miesiące temu, ale nie taki zestaw i u mnie na wynikach napisali jakie są normy ;) najlepiej jak udasz się z nimi do gina to Ci wszystko wyjaśni. Jeśli chodzi o wyregulowanie cykli to ja mogę nieśmialo polecić castagnusa (niepokalanek mnisi) dostępny bez recepty w aptekach. lek ziołowy, który zażywa się przez 90 dni. Opinie dzięki nazwie chyba ma rewelecyjne. Ja brałam jeden cykl, więcej nie zdążyłam. :) a co do lekarza: no ja też mam podobne doświadczenie jak chyba dwa lata temu lekarz mnie chciał wysłać do szpitala na operację podejrzewając kolejny torbiel na jajniku (chodziłam do tego lekarza od kilku lat). poszłam sprawdzić do innego lekarza przerażona wizją kolejnej operacji. drugi niczego nie znalazł i zapewniał, że wszystko jest w porządku a jajnik jest powiększony, bo musi pracować za dwóch. poszłam jeszcze raz do pani profesor, która jednoznacznie stwierdziła, że to była owulacja a nie torbiel. Dlatego złe doświadczenia z lekarzami też mam. Teraz mam znów nowego lekarza z uwagi na przeprowadzkę i nie wiem jaki jest ;)

Losiczko- jeśli mąż w domu, to przynajmniej masz towarzystwo i pomoc ;) ja wiem, że teraz te dni się strasznie dłużą, ale zobaczysz, że tydzien zleci jak w mordę strzelił. tymbardziej, że nie są to myśli pierwszego planu ;))) ja tam i tak trzymam kciuki, żebyśmy mogły się z brzucholami spotkać na kawusi (herbatce) np w panoramie :))) zresztą obiecałaś się wymienić jeśli w pleć nie trafimy :)))

justynka- czy to zdjęcia Twojego maluszka? wiesz już co będzie? ostatnio cos się dziewczynki wysypały, więc może u Ciebie także? a planujesz zrobić modne ostatnio "ospa party"?

Qrcze i więcej nie pamiętam.... przepraszam....

A ja dzisiaj w płacz. Co ja mówię? To był żalosny wyjec. Ubieram sie rano do pracy, wyciągam spodnie i brakuje mi centymetr by się zapiąć- wciągam brzuch- zapięłam, ale qrcze jak zrobię większy i głębszy oddech, nie mówiąc o siadaniu to wybiję komuś oko tym guzikiem. w udach jakby materiału brakowało. Masakra!!! Jak ja się upasłam. Siedze i ryczę. Mąż wchodzi i pyta co się stało. Wściekła jak osa mówię, że chyba mi ktos ciuchy podmienił, bo za małe, a on się śmieje co mnie jeszcze bardziej wyprowadziło z równowagi. W końcu znalazłam takie, które jeszcze na dupę wciągnę. Masakra! Na wagę już nie wchodziłam. :(((
A dzisiaj do gina popołudniu. :))) Może potwierdzi ciążę :)))
 
DZIENDOBEREK :-)

kAROLCIU moj maz siedzi w domu praktycznie od 15 grudnia :szok: tylko tydzien byl w pracy w tym okresie :-( a jak jest w domu to nic wiecej nie robi tylko gra w te swoje strzelanki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no chyba ze ja szyje to cos tam zrobi:sorry2: a ciebie moja kochana to chyba trzeba tez do pionu ustawic .5 testow pozytywnych brzuchol rosnie a ty sie nadal zastanawiasz skad te objawy :sorry2: a moze ty kochana myslisz ze dzieci przynosi bocian he he :-D:-D:-D trzymam kciuki za Hubercika (Jagodke) niech pokaze sie mamusi i powie mamusiu dlaczego nie wierzysz ze ja jestem w twoim brzuszku ;-)

Katy Jane ja mam tyle na glowie a nie znikam bo bez was to zycie jest ciezkie . Ja tez w dniu @ mam dola ale potem juz tylko mysle o dniach plodnych i jeszcze musze byc grzeczna bo wiecie ze ja to tak pokryjomu robie dzidzie :-p

Anisia witaj kochana i pamietaj ze duzo sie dzieje u nas a nowe dziewczynki maja duzo szczescia witaja sie z nami a po chwili pach i 2 kreseczki na tescie :-):-):-)

Justynka no kurcze nie wesolo masz uwazaj bo przeziebienie to pierwszy objaw ospy

Milego dnia kochane
 
Dzień dobry :)

Ja dzisiaj mam na później do pracy, więc mogę na spokojnie zacząć z Wami dzień :)

Co do moich wyników - normy mam, wszystko jest ok, ale poluję na owulację, więc schizuję ;) Dzięki Waszym wskazówkom wezmę się za mierzenie temperatury, tylko muszę zakupić jakiś dobry termometr - znacie jakieś warte polecenia?

No dobra, dość już o mnie, muszę się wczytać bardziej w Wasze historie, bo widzę, że część z Was już się "postarała skutecznie" ;)
 
reklama
anisia- ja poki co miałam zwykły rtęciowy i zakupiłam sobie nowy elektroniczny na allegro by zacząć go używać od nowego cyklu, ale nie zdążyłam :)

Losiczko- przecież wiesz, że nie dość, że kłapouchy to jeszcze niedowiarek ze mnie ;))) i panikara!
 
Do góry