reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Anisiaj no tak tu jest naprawde :-) ja to juz 7 cykl nie moge trafic a dziewczyny juz w polowie ciazy nie ktore tzn te co razem zaczynalysmy :tak:

Karolciu a moze ja z toba pojde do tego lekarza co ???:-D:-D:-D
 
Losiczko- o matko i oboje będziecie mnie po tyłku kopać??? ja wiem, że mi urósł, ale bez przesady żeby tak kopać i kopać :))):-D:-D:-D
 
To ja Ci podrzucę tą moją garderobę to ją poszerzysz, oki?
a po wizycie dam znać, ale pewnie dopiero jutro z rana, bo ja u teściow nie mam netu ;)
 
Cześć dziewczynki
juz was doczytałam hehehe

Witaj anisiaj :-)

dzoana
może to fasolinka sie zagnieżdza ,trzymam kciuki

karolina a Ty nie wymyslaj,jaki grubas!!!!!!!!!!!!!! poprostu garderoba do wymiany bedzie hehehe ale bedziesz piekną mamusią ;-)

u mnie juz wszystko w normie nic nie ma i zadnego plamienia :-) a tempka stała wiec juz nie wiem


Losiczko musimy tu ogarnąc ta Karolkę naszą ,bo ja nie wiem co to z nią bedzie do konca tej ciąży hehehehe
 
Ostatnia edycja:
mała mi- właśnie sobie popatrzyłam na Twój wykres i mam przeczucie, że owulkę będziesz miała w czwartek :) więc trzymam kciuki byś do tego czasu nie wykończyła męża ;)

spokojnie dziewczynki chyba aż tak nie zeświruję :) a jeśli nawet to możecie mnie zapiąc w kaftan bezpieczeństwa na wszelki wielki ;)))

ciekawe jak tam bobo- pewnie zaczynaja się stresy :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak czytam o tej garderobie to mi się przypomina skecz Hrabi - Ciąża ("do lekarza poszłam w spodniach mąża, a ten, że ciąąąąążaaaa") :-)
 
witam
anisiaj witaj słońce !!!!!!!! powiem CI ze przesranę z tym nieregularnym cyklem masz, wiem bo moja przyjaciółka sie z tym zmaga i wiem jak to znosi a konktetniej nie ma owulacji i ciągle tylko trzeba wywoływać okres luteiną, ale ja sie dziwię ze lekarze Ci nie dają np duphastona czy luteiny na wyregulowanie cyklu, !!!!!!!!!!! co do badań to ja tez raczej nie pomogę, bo czasem bywa tak ze sie coś napisze nie koniecznie zgodnię z prawdą a TY bedziesz sie martwić , no taka jeste prawda ze nie jesteśmy lekarzami i chyba te Twoje wyniki najlepiej bedzie jak luknie sobie lekarz ale no takie naprawde lekarz a nie pseudolekarz !!!!!!! bo takie tez są , olewają pacjentki mówiąc ze jest OK a ***** jest a nie OK !!!!!!! także do wizyty juz nie daleko wiec poczekaj i proszę nie szperaj i nie pytaj wójka google o interpretację wyników bo tylko sobie namieszasz w główce !!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki z Ciebie !!!!!!!!!!!!

Ja po ostawieniu any miałam regularne cykle po ok 28dni a w 3 cyklu po odstwieniu zaszłam z małym :)

Karolina hihihi zaczyna sie :-p teraz to TY sie juz przyzwyczajaj do tego ze ubranka pójdą sobie głęboko w szafę a przyjdzie era na te większe juz :p także luz :) ja tez sie martwiłam jeszcze pare dni moimi kg ale se myślę a w du..szy to mam , wazne aby maleństwo było zdrowe a ja sie dobrze czuła :) oooo..... i TY tak samo myśl :)
 
reklama
Do góry