reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ilonka - nie wiem czemu serduszek nie widać, ale są od zakończenia @ praktycznie codziennie :sorry2: ... dzisiaj miałam okropny ból prawego jajnika...nawet się dobrze schylić nie mogłam bo lekki ucisk na jajnik i od razu masakra...ewidentnie mam dzisiaj szczyt śluzu. Jak się rano obudziłam to jajniki mnie już bolały i tak gdzies do 16:00 non stop a potem już spokój i tylko lekkie ćmienei do teraz.

domiska - ja też nie mam z kim gadać, moje bliskie koleżanki mają już drugie małe bobo i kompletnie nie rozumieją że sięmoże nie udawac o one zaskoczyły za pierwszym razem. W pracy same karierowiczki o dzieciach nie myślące a pozatym w pracy i tak nie moglabym sie przyznać że sie staram.

axarai - to ja łapie dużo fluidków :-):tak:
 
reklama
dzięki dziewczyny! Dobrze mi tu z Wami, idę myć gary to mi dół przejdzie :) Same wiecie jak to jest. O pytaniach o dziecko z każdej strony nawet nie wspominam...
Axari mega gratulacje, tak się zawiesiłam na samocierpieniu, że przeoczyłam taką nowinę!!!!! Fluidki złapałam i gratuluję z całego serducha, a Twoja metoda baaaaardzo mi się podoba :)))))
 
Domiska nie martw się płacz i żal się ile chcesz my zawsze cię wysłuchamy :tak:
ale tylko do końca @ potem bojowe nastawienie i głowa do góry proszę :*
 
Tak jest sierżancie Aniabuchowicz :))))))) za 2 dni głowa do góry i do dziwła. Tak strasznie nie chcę się napinać i stresować ale to samo przychodzi grrrr
 
haha opowiem wam teraz moją historię

... leżę sobie na kanapie w pidżamce pod kocykiem jakby nigdy nic a tu nagle dzwonek do drzwi...ide otworzyć a tam informatyk z mojej firmy :szok:(mieszkamy na tym samym osiedlu)... przeprasza że tak późno ale jedzie własnie do szpitala z żoną rodzić i dał mi nową myszke do komputera żebym przekazała sekretarce dyrektora bo cyt "stary mnie zabije" ha ha ha ah aha :-D
 
Domisk przytulam cieplutko!!! I jeszcze doślę świeżynek~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Łapać łapać, bo są naprawdę świeżutkie, jeszcze ciepłe!!!
Anka trzyma kciuki, żeby wyszły jutro II tłuściutkie kreseczki!!!
Dalej nie wierz normalnie, co chwilę na test zagladam
:-D

łapie łapie łapie chyba złapałam ;)
dziękuje kochana jesteś
 
haha opowiem wam teraz moją historię

... leżę sobie na kanapie w pidżamce pod kocykiem jakby nigdy nic a tu nagle dzwonek do drzwi...ide otworzyć a tam informatyk z mojej firmy :szok:(mieszkamy na tym samym osiedlu)... przeprasza że tak późno ale jedzie własnie do szpitala z żoną rodzić i dał mi nową myszke do komputera żebym przekazała sekretarce dyrektora bo cyt "stary mnie zabije" ha ha ha ah aha :-D


Lorelain
moze podlapalas fluidki jego zony .....moze to znak do dzialania ....dalej???:-D
 
reklama
Loreain w ustawieniach zmieniasz zeby byly widoczne serduszka, ja tez juz dzisaj mialam dosc M namawial najpierw odmowilam ale jak mnie potem naszlo to:-pdawno tyle sluzu z podniecenia nie mialam;-)
Ale z tego co pamietam to ty mega plodna jestes i napewno w tym cyklu sie uda i donosisz do konca zdrowe dzieciatko:tak:
 
Do góry