reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie naszych dzieci

Moje żenskie potomstwo ma wielka radoche jak ciagnie za wlosy, szczypie po twarzy i cagnie za nos. Zawsze mowie "ała" a ona patrzy na mnie takimi wilkimi oczami i sie smieje ;-)
 
reklama
Moje żenskie potomstwo ma wielka radoche jak ciagnie za wlosy, szczypie po twarzy i cagnie za nos. Zawsze mowie "ała" a ona patrzy na mnie takimi wilkimi oczami i sie smieje ;-)
U nas podobnie ale najgorsze jest to że od kilku dni młoda zaczeła bić(!) mame i tate. Jak wpadnie w amok to trudno ją opanować, a ta wścieka się że ją np "blokuję"... :confused2:
Za każdym razem biorę jej rączkę i głaszczę siebie mówiąc "aj aj" albo "cacy cacy" ale mizerne tego efekty... :sorry:
Czy inne dzieci tez maja takie przejawy agresywności..?
Jak sobie z tym radzić? :confused:
 
U nas podobnie ale najgorsze jest to że od kilku dni młoda zaczeła bić(!) mame i tate. Jak wpadnie w amok to trudno ją opanować, a ta wścieka się że ją np "blokuję"... :confused2:
Za każdym razem biorę jej rączkę i głaszczę siebie mówiąc "aj aj" albo "cacy cacy" ale mizerne tego efekty... :sorry:
Czy inne dzieci tez maja takie przejawy agresywności..?
Jak sobie z tym radzić? :confused:


Moja jeszcze nie bije.
 
moja mnie bije ale tylko w gołe ciało i śmieje się jak jej tak plaśnie i słychać odgłos. Po ciuchach to już nie ta radocha :)
 
Alicja jeszcze mnie nie bije ale jestem bardziej niż pewna że zacznie bo jest strasznym złośnikiem.
Teraz jak coś jej się nie podoba to zaczyna cała się prężyć i płakać łzami jak grochy. Coś mi się wydaje, ze to ten typ gagatka, co potrafi nawet wymiotować na zawołanie... :)

Ostatnio nienawidzi jak ja kładę na przewijak - od razu ryk. A jak nie daj boże wcześniej na chwilę posadzę, a potem chcę położyć to już histeria na całego.

A dziś kończymy 8 miesięcy więc wszystkie złości wybaczone :)
 
Alicja jeszcze mnie nie bije ale jestem bardziej niż pewna że zacznie bo jest strasznym złośnikiem.
Teraz jak coś jej się nie podoba to zaczyna cała się prężyć i płakać łzami jak grochy. Coś mi się wydaje, ze to ten typ gagatka, co potrafi nawet wymiotować na zawołanie... :)

Ostatnio nienawidzi jak ja kładę na przewijak - od razu ryk. A jak nie daj boże wcześniej na chwilę posadzę, a potem chcę położyć to już histeria na całego.

A dziś kończymy 8 miesięcy więc wszystkie złości wybaczone :)

wszystkiego naj:) i to bylby moj ostatni post...
 
reklama
Do góry