reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zachciewajki :)

agbar:) Achhhh mi smaka na te frytki zrobiłaś:D:D uwielbiam frycie, usmażę dziś do mielonych :D ahhh już się doczekać nie mogę:)
 
reklama
Zauważyłam,ze od kilku dni muszę coś przekąsić w nocy około 23. Nie ważne, czy to ciastka ,czy owoce, byle coś podjeść, bo czuję głód.
 
Ja w nocy tez czuję głód, z tym że ok 3-4 w nocy. Jeszcze nigdy nie skusiłam się, żeby wstać z tego powodu i coś podjeść. Zawsze odwracam się na drugi bok i staram się zasnąć. Co prawda zasypianie trochę zajmuje, ale to raczej nie z powodu głodu, tylko po prostu to jest problem ostatnio.
 
mnie to sie w nocy odkąd zaczeli grzać to sie mocno pic chce. Jak sie obudze w nocy to tak mnie suszy ze czesto mimo ze mi sie fest nie chce ide sie napic..
 
U mnie z zachciankami zrobił się dramat od kiedy musiałam przejść na dietkę w związku z cukrzycą.... Mam ochotę dosłownie na wszystko czego nie powinnam jeść... Winogrona, placki z jabłkami, kopytka... Aż boli :)
 
reklama
Moja kuzynka była na diecie już od połowy ciąży, bo lekarz stwierdził, że za mocno przybiera. Tylko ona była w jednym jedzeniui szczerze mówiąc z nakazu lekarza nic sobie nie zrobiła. Ale ona to zupełnie inny przypadek, który określiłabym słowem patologia. Bo to jedzenie w jej przypadku to pikuś, bo swoje dziecko od początku ciąży raczyła papierosami i alkoholem i to konkretnym. A teraz jest zdziwiona i ciągle narzeka, że mały wiecznie choruje. MA dziewczyna szczęście, że w ogóle zdrowy się urodził.
 
Do góry