reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

a ja muszę iść do sklepu bo już nawet masła nie mam,
czy Wy też robicie zakupy jedzeniowe co 2 dni?
Strasznie ostatnio przez moje jedzenie wzrosły wydatki na prod spożywcze :) bo ja jem i jem :)

chyba zrobię dziś coś a'la spagetti, ale zamiast sosu dam same pomidory z cebulą i czosnkiem a do tego wrzucę ugotowany i podsmażony z bazylią na oliwie makaron
 
reklama
a ja muszę iść do sklepu bo już nawet masła nie mam,
czy Wy też robicie zakupy jedzeniowe co 2 dni?


Ja codziennie robię zakupy spożywcze bo zawsze czegoś brak a to masła a to chleb,wędlina się kończy tak więc codziennie wychodzę :)
Ja na obiad zrobię dziś rosołek,będę się objadać nim całe popołudnie,a na drugie danie roladki schabowe dla męża oczywiście bo ja nie lubię :)
 
a ja od miesiąca mam jedną ulubioną rzecz :-)
hitem jest po prostu zwykła kanapka z szynką, serem żółtym i dużą ilością pomidora:-)
jem codziennie:-)

aaa i jeszcze twarożek z piątnicy na śniadanie, a potem do obiadu te kanapki:-)

jakiś szczególnych zachcianek obiadowych to nie mam, robię to co i przed ciążą, byle tylko za często się nie powtarzało
 
nie lubisz roladek?? :) mniam mniam... ja to w ogóle taka mięsna jestem, ze mało czego bym nie zjadła hehe

Nie bardzo w ciąży przepadam za mięsem,odrzuciło mnie trochę bo na początku to na sam zapach nie dobrze mi było,a roladek to już odo dawna nie jem jakoś mi zbrzydły :) Teraz to czasami skubnę mięska ale malutko niestety :( Nie to co przed ciążą
 
Przez męża wczoraj o godzinie 22 jadłam smażone ziemniaki z mlekiem. On ma większe zachciewajki niż ja, a potem mnie kusi ;)
 
Ja mam ostatnio dziwna obsesję ale uwielbiam kanapki z masłem - jestem w stanie zjeśc pół bochenka chleba i do tego koniecznie herbata z cytryną :]

to polecam upiec swój chlebek, bardzo łatwo się robi a jaka przyjemność z jedzenia, ja jak upieke to zjadam połowę sama i to z masłem jeszcze taki ciepły mmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiaaaaaaaaammmmmmmmmmmm;ppppppppppppppppppppppp
przepis wrzucę na kulinarny w wolnej chwilce;)
 
reklama
Do góry