reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

Ja znowu, dziewczyny pochłaniam (bo inaczej nie da sie tego nazwać) wszystkie owoce ale niestety tylko te z puszki :)
Za ananasy i brzoskwinie to normalnie oddam i ogórki kiszone i bigos i nawet placki ziemniaczane!!!!!
Miłego zachciewania mamuśki (może nie tylko jedzonka- mnie to sie nawet czasami mojego męża chce hihi ) papatki!!!
 
reklama
Moja zachcianka znowu wypadla na McDonalda, znowu hamburger z pomidorkiem, salata, ogurkiem kiszonym, musztarda, ketchupem i majonezem-ta kombinacja mi uspokoila mdlosci, i pozwolila pospac w nocy ;)

Natomiast dzis na sniadanko wrabalam buleczki z maselkiem i goracym kakalkiem, jak u mamy ::)
 
Wiecie co tak czytam Wasze zachcianki i juz zglupialam bo nie wiem co bardziej bym zjadla, bulke z maselkiem , buraczki zasmazane czy jakies owoce, a moze do Mc donalda skocze?? ;D .. kurde ;D .. w takim razie ide poszperac do lodowki

Ps, cala noc snila mi sie taka cienka szyneczka  ::) .. ale nie mam ochoty na nią ;D
 
A co na obiadek dzis robicie, jaka zachcianka w glowie, ja dla siebie planuje ryz z jabkiem, moze troszke cynamonu i cukru, nie za duzo bo zgaga gotowa, mam nadzieje ze umili mi brzusio ::)
 
Dziewczyny ja zaczynam mowic przez sen o jedzeniu :laugh: Dzisiaj rano moj facet oznajmil mi ze go obudzilam w nocy pytaniem czy nasz kolega Wojtek (ktory a propo jest swietnym kucharzem i piecze przepyszne ciasta) upiecze ni taka pyszna karpatke ;D(ostatnio jak ja upiekl to zjadlam pol blachy ciasta taka byla pycha!!!) poczym jak potwierdzil ze napewno upiecze obrucilam sie na boczek i spokojnie znowu zasnelam :laugh: Ale numer bo ja nic nie pamietam :laugh:
Co do plackow to mama przyslala mi przez kolezanke cale pudlo pysznych placuchow z pychnych ziemniaczkow !!!!Wiec ja ten etap mam za soba :laugh: teraz goruje chleb ze smalcem :laugh: mmmmmmm i pomidory :laugh:
 
Mnie wczoraj to calkiem wzielo na zachcianki...... zaczne od poczatku: wymioty mialam zaraz jak wstalam wiec reszte dnia mialam spokuj z tym, jak tylko czulam sie glodna to od razu, bulka duza z serem, ogorkiem, pomidorem, jajkiem i salata, a okolo poludnia wcielam tosta z serem i szynka, oraz napoleonke z goraca czekolada, na obiad ziemniaczki polane tluszczem z kalafiorkiem i az 1 palke od kurczaka i skrzydelko pieczone a na wieczor ciasto z bita smietana orzechowe.
Zycze kazdej z Nas aby codzien dopisywal nam taki apetyt i aby mdlosci ustawaly z dnia na dzien ;)
 
A ja w dniu dzisiejszym wszystko co zjadłam to 6 kanapek z masełkiem i pomidorem! ::) :o i dalej jestem głodna! :( Jak dalej tak będę jadła to pod koniec ciąży chyba do 90 kg dobije ;D Ale mnie naszło na te pomidory ::) No i poczytałam o waszych zachciankach i zamarzyły mni się placuszki ziemniaczane! Chyba dziś sobie zrobię :p
 
Oj tak te zachcianki. Mnie tez wzielo na pomidorki Ines ;)
Ale na kurczaka i ryz nawet spojzec nie moge, nawet jak o tym pisze, to mam odruch wymiotny, tak wiec nawet myslec nie moge hihihi ;)
 
reklama
Oststnio kurczaka przyniesli dziewczynie do szpitala ... musialam wyjsc z pokoju bo momentalnie podobnie jak u Ciebie Gwiazdeczko odruch wymiotny  ::) .. ogolnie miesa i wędlin jakos nie trawie ... zajadam sie serami w kazdej postaci ;) ... a ostatnio kefir zagorowal ;D
 
Do góry