reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

Ja właśnie starłam ziemniaki na placki ziemniaczane, bo mężulkowi się marzyły!!!! Ja oczywiście też uwielbiam!!!!! A teraz siedzę i wcinam przepyszne, czerwoniutkie, świeże truskaweczki...mniam!!!!! :laugh:
 
reklama
Czy tylko ja mam zachcianki??? ::)
jestem dzisiaj szczesliwa,bo:
zjadlam ogorka malosolnego..a baardzo mi sie go chcialo
gruszke..a baardzo mi sie chcialo
arbuza ..a baardzo mi sie chcialo...

owoce jeszcze mam...ogorka nie :(
 
Katka ja ostatnio sie przekonalam co sie dzieje jak zjesz cos na co nie masz ochoty :laugh: na samym pocxzatku ciazy mialam ochote na pasztet, ale wiem ze ponoc niemozna wiec jakos tak mi sie ostatnio przypomnialo i zjadlam 2 kromeczki bo wiecej nie mozna wiec sie balam ze moze to dzidzi zaszkodzic ;D byly dobre ale ochoty na nie zbytniej niemialam i wiecie co po 4 minutach bylam w kibelku !!! Wiec jedzmy to na co mamy ochote niewazne jak mieszajac ;D ja ostatnio lubowalam sie parowkami na zimno ::) a potem pomaranczka i bita smietana i nic mi nie bylo :laugh:
 
ja niestety praktycznie nie mam zachcianek :( czasami mam ochote na jakies warzywa albo owoce, najczesciej na marchewki, ale to zadko, ale mam nadzieje, ze wkoncu najda mnie zachcianki i zjem np. caly sloik korniszonkow:)
 
reklama
Do góry