reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

A u mnie wielki powrot jajecznicy z cebulka ;D Doslownie az sie boje ile ja tych jajek pochlaniam, bo to nie zdrowo co dzien jajecznice z 3 jajek jesc.
 
reklama
Paulino, zależy co do tego jesz i jak się odżywiasz

Moi teściowie od 10 lat sa na diecie optymalnej (podobno najlepszej dla organizmu) i jedzą we dwójkę 60 jajek tygodniowo
Wypada na łepka 30 /7 to około 4

 
UUUU az tyle jajek, mam nadzieje ze maja wlasne kury bo jajka drogie ;D ( zartuje ).
Syszlam o tej diecie, jedna dziewczyna mnie tak silnie na nia namawiala, ale dla mnie to nie zdrowe jesc tak tlusto, nie lubie tak. Wole po swojemu gotowac ziemniaczki z mieskiem i warzywa do tego i codzien przegryzac jakis owoc. Nie sadze abym na diecie optymalnej pociagla ale widze ze ludzie naprawde sa chudzi przy niej :)
 
Niom owoce .. mnie ostatnio wzielo na pomarancze i winogrona ... mmm ... wczoraj zjadlam caly koszyk winogron i 3 wielkie pomarancze .... zjadla bym wiecej, ale zostawilam mezowi tez cos ;D
 
A ja jablka moge jesc tonami mmmm pycha z pomaranczami juz mi przeszlo po tym jak sie jedna zatrulam blee jakas niedobra byla ale jablka mmmm wszedzie i o kazdej porze nawet o 5 rano sie budze zeby wciac pyszna okraglutka kuleczke :laugh: powaga ;D
MMMMM ale mi zrobilas Paula ochote na jajecznice mmmm ide sobie zrobic mmmmm :)
 
U mnie cały czas pomidorki na topie plus lody , czekoladką też niepogardzę :laugh: ale na wedliny i miesa to się niemogę patrzeć , a zapomniałabym od czasu do czasu ogóreczek małosolny
 
Loja wlasnie narobilas mi smaka pomidorkiem ::) ... pilnie musialam wyskoczyc do sklepu i zakupic na obiadek ;D ...

Dzisiaj w ogole bardzo zachcialo mi sie jakiegos sosiku na obiadek ... wlasnie tworze "cos" ;D .. zobaczymy co mi wyjdzie ;)
 
O tak, pomidorki to u mnie również hitowa zachcianka !! Przedkładam kanapkę z białym twarożkiem i pomidorkiem, nad wszelaką wędlinę :D
 
reklama
Pomidorki, truskawki, arbuzy i jajecznica.......a dzis zrobilam zmiane z jajkami. Wpadlamna pomysl na obiad puree z ziemniakow do tego jajaka sadzone i salata zielona w sosie:maslanka, smietana i cukier. A smakowalo mi jak mmmmmmmm ;D
Oj te nasze zachcianki ;D
 
Do góry