reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

reklama
ja codziennie na I sniadanie jem musli z jogurtem albo truskawkowym albo z owocow lesnych.
Z owocow na topie caly czas gruszki:)))) A soki:jagodowy, jezynowy i z aronii:))
A przebojem ostatnim sa kanapeczki z serem feta i pomidorkiem:))))
 
u mnie wszystkie czerwone owoce na topie, a do tego pomarancze moglabym jesc bez konca i tak od samego poczatku ciazy!
jejku jak ja bym sobie wisnie zjadla, ale tutaj to tylko w sloiku kompot mozna dostac buuuuuu
a ja ciagle obstaje przy tym ze nawet 10euro bym zaplacila za swieze wisnie hehe ;D

na truskawki juz sie na szczescie zaczyna sezon i u nas na rynku mozna tanio dostac.....tzn pomarancze nadal tansze hehe

w kuchni juz tylko 2 pomarancze, nie wiem co ja zrobie jak mnie znowu w nocy najdzie ;)
 
I kupiłam sobie dwa wielkie worki truskawek mrożonych - i codziennie wielki kubek takiego deseru truskawkowego wcinam - coś pysznego!!! Niewatpliwie przysmak Klaudysi :laugh: i bardzo smakują nam  ;) kanapeczki (ja nazywam je) full wypas :)- a chodzi mi o warzywa - robie wielką kanapę warzywną..- chlebek razowy pełnoziarnisty(mój ulubiony), masełko śmietankowe, polędwiczka, rzodkiewka, ogóreczek, pomidorek, szczypiorek, sałata - po prostu pycha! - dziś już po śniadanku- poniewaz obudziłam sie o g. 5.15 - pierwszy raz złapal mnie taaki potworny skurcz, ze az z krzykiem sie obudziłam i meża i prosiłam by masował, bo ruszyc sie nie mogę - oj koniecznie potrzebny magnez!- bo skonczył mi się :mad:
 
A ja dzisiaj zapragnelam sera bialego ze smietana i rzodkiewkami...ale pychotka wyszla:))))))mniam!!!!!
Ale mi Rusalko narobilas ochoty na truskawki!!!!jej!!!!
 
u nas nie ma mrozonych truskawek :(
buuuuuuuuuuuuu
ale wczoraj maz mi kupil sliwki, mniam, mniam ;D

AniuSerek brzmi pyyyysznie:))))
Rusalkomi tez sie te nocne skurcze lydek zdarzaja, dzisiaj jakis taki bolesny, ale zawsze jakos przez sen staram sie wygiac stope w druga strone i w koncu przechodzi, ale niecierpie tego.
 
serek, smietana, rzodkieweczka..i np. szczypiorek - to znowu przysmak tatusia Klaudysi ;)

zapomniałam dodac, ze uwielbiamy z Klaudią równiez lody- waniliowe, smietankowe- a najlepiej z bakaliami..albo adwokatem- własnie zjedliśmy jednego..i czaimy sie na tatusiowego z lodówki :D ewentualnie truskawki ;) hmm..nie możemy się zdecydować(a tego i tego nie mziescimy poki co:) ..ale to za chwilkę, bo zaraz pęknę ::)
 
A u mnie na bazarku świeże truskaweczki sa po 5 zeta kg, więc żal nie kupować bo tańsze od mrożonych. A swoją drogą to po porodzie z owoców zostaną nam chyba tylko jabłka, więc przynajmniej ja muszę się najeść na zapaas. Mam nadzieję, że do kurek też doczekam, bo marzą mi się takie w śmietance ;D ;D ;D ;D
 
Wiesz Sumko, że zawsze jedzac truskawki, śliwki, gruszki, pomidory..itd..myślę sobie- że niedługo tylko jabłka..woda niegazowana, zero czekolady :laugh: ..az mi ciarki po plecach przechodzą, bo ja własnie od kwietnia..to wrzesnia - zawsze wypijam/zjadam truskawki codziennie- to moje ulubione owoce (obok jabłek- którymi już sie przejadlam :D :D i kocham pomidory z jogurtem, wegeta i pieprzem:).. ale te takie świezutkie...moze nasze dzieci szybko staną sie wyrozumiałe dla mam - i pozwolą nam jesc te pychotki:)? ::) (wątpliwe).. ;)
 
reklama
Do góry