reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Aleczka ma juz szesc zebow:-):-):-) i rosna (ku naszej) uciesze bez zadnych dolegliwosci.I mala taz zgrzyta brrryyy. Zyczę wytrwałości dla mam które mają ciężkie nocki z powodu rosnących ząbków.
 
U nas bez zmian póki co :happy: 4 zęby na górze i 4 na dole :-D

Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków i oby te ząbki szybko i bezboleśnie powychodziły naszym skarbusiom :-)
 
A u nas dzis lekarka doliczyła sie dwóch kolejnych zabków, z czego ja potwierdzam tylko jeden :-p :-) górną dwójkę :tak: ta dolna dwójka diopiero sie wyrzyna, ale jeszcze jej nie ma :-D Natalka będzie śmiesznie wyglądała z niesymetrycznymi ząbkami :-D trzy u góry i trzy na dole :tak: :tak: :-)
 
Margaret mieliśmy to samo,Victorowi tak wychodziły ale co tydzień jeden i wyszło w ciągu 4 tyg 4.więc nie było co oglądać niestety poszedł jeden ząb za drugim i teraz mamy 4 na górze i 4 na dole.
 
To i ja się pochwale jak Dominice niesymetrycznie wychodzą zęby
Dziś przed chwilką zajrzałam w paszczękę niuni u ku mojemu zdziwieniu widzę że, jest górna lewa jedynka na wierzchu.
Więc jest tak 2 dolne jedyneczki górna lewa dwójeczka i górna lewa jedyneczka.
Więc podliczenie zębów Dominika ma już 4 zęby.
 
reklama
vici jeśli uda mi sie zrobić foto to wkleję ząbole Dominiki.
Super wyglądają bo dwójeczka jest jeszcze w połowie wybita he he a jedynka co dopiero się wybiła.
Nie dość że najmłodsza jest to jeszcze tak śmiesznie jej ząbki idą.
Nawet w poniedziałek się Pani doktór dziwiła że tak zęby jej idą.
 
Do góry