reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

reklama
Dziś już widać u Hani drugiego ząbka, w końcu udało mi się zajrzeć do jej pyszczka, jak się rozpłakała bez powodu. Ogólnie cały dzień marudzenia, już brak mi sił... Ciesze sie że jednak noce w miarę spokojne (byle nie zapeszyć)
 
zaczelo sie :-(
przez dziasla widac 2 gorne jedynki i jedna dolna. dziecko placze gorzej niz przy kolkach. zaslinione do pasa,wszystko pcha do buzi. goraczka i biegunka dopelniaja atrakcji.
padam z nog.mala na razie spi, ale pojekuje przez sen bidula.

a, dalam jej dawke panadolu, ale pomaga na krotko. gryzak z lodowki tez tylko chwilowo przynosi ulge.
zastanawialam sie nad viburcolem, ale skoro na razie spi to chyba nie ma sensu jej podawac tego czopka.
 
Ostatnia edycja:
zaczelo sie :-(
przez dziasla widac 2 gorne jedynki i jedna dolna. dziecko placze gorzej niz przy kolkach. zaslinione do pasa,wszystko pcha do buzi. goraczka i biegunka dopelniaja atrakcji.
padam z nog.mala na razie spi, ale pojekuje przez sen bidula.

a, dalam jej dawke panadolu, ale pomaga na krotko. gryzak z lodowki tez tylko chwilowo przynosi ulge.
zastanawialam sie nad viburcolem, ale skoro na razie spi to chyba nie ma sensu jej podawac tego czopka.
no to trzymamy kciuki zeby szybko wyszły :-)
 
u nas slinienia ciag dalszy ale pani pediatra dzis stwierdziła ze dziąsełka całe rozpulchnion wiec lada chwila wyskoczy zabek chyba ze ten stan bedzie trwał i trwał:-)

Heh, nam tak powiedziała ponad MIESIĄC TEMU! I nagle stop, nic się nie dzieje od paru tygodni tzn. nic oprócz standardu czyli ślinienie, rączki w buzi. Wyraźnie przez dziąsełka widać od ponad miesiąca 2 dolne jedynki, a od jakichś 2 - 3 tygodni dwa kolejne. Pediatra powiedziała, ze Zosia ma już "pełną szczękę", tylko coś nie chcą się przebić. Na górze też widać już 2 jedynki.
Zresztą łatwo ocenić jak u nas to idzie, wątek założyłam 1 marca, ale wtedy to faktycznie mi się wydawało, że widzę :-D Pediatra potwierdził ok 20 marca ! Dobrze, że chociaż Zosia również ząbkowanie przechodzi dzielnie i bez skarg:tak:
 
No i u nas jednak sie zaczelo.
Widac biala plamke na dole . Zabek przechodzi. Sliny jest tyle ,ze Max w nocy 3 razy sie krztusil. Jest dzielny i nie placze ale smoka zamiast ssac to gryzie, pieluche wpycha do buzi i wscieka sie, najlepisj zeby mu dac palca ti gryzie. Smoka wypycha wlasnym palcem,Robi 4 kupy dziennie od wczoraj...ma ataki placzu ale takie krociutkie i strasznie sie smieje :) ale jakos tak dzienwie - nerwowo :) Na glos ale tak histerycznie jakos , no i jeczy eje ej ej ej
 
Dziewczyny te co maja juz zabki (u dzieciakow rzecz jasna ;-)) - czy bezposrednio przed pojawieniem sie zeba albo troche wczesniej Wasze dzieci robily jakies miny, inne niz zwykle? Bo moje dziecie serwuje mi ostatnio doscyc nietypowe minki i nie bardzo wiem z czym to polaczyc :tak:
 
A u nas widać drugą jedyneczkę wychodzącą. Przy tej już tak nie jęczy i póki co nie gorączkuje.
Emira, ja nie kojarzę żeby Franek robił dziwne miny, bo tych "cierpiąco-wściekłych" nie uznaję za nietypowe.
 
reklama
dziewczyny mam taki problem. Mojemu Igusiowi wyszły już 2 ząbki a 6 pozostałych już się prawie przebiła, widac już białe plamki. I od wczoraj mały wymiotuje i nie wiem czy wasze dzieciaki też tak miały-mają, czy może to coś innego. Nie wiem czy iśc z tym do lekarza w końcu niedziele dziś ale jak by to było coś nie w porządku to do szpitala pojedziemy. Mały dziś prawie nie spał w nocy więc jestem wykończona! A on o dziwo mimo wszystko uśmiechnięty i rozbrykany bawi się teraz w samej pieluszce bo nie chce mi się go wiecznie przebierac :-(
 
Do góry